جمعه, 24 مرداد 1399 :: Friday, 14 August 2020
 
کد خبر: 84852

لزوم بازگشایی سینماها در وضعیت فعلی کرونا را نمی‌فهمم

لزوم بازگشایی سینماها در وضعیت فعلی کرونا را نمی‌فهمم
بازیگر سریال «یوسف پیامبر (ع)» گفت: اگر مخاطبان به سینما نمی‌آیند حق دارند، هر روز تعداد مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا بیشتر می‌شود و به همین دلیل من نمی‌دانم چرا باید در چنین شرایطی سینماها باز باشند، بدون شک حضور تماشاگر سینما در یک سالن سر بسته احتمال ابتلا به بیماری را بالا می‌برد.
پایگاه خبری ریشه

پروانه معصومی  پیرامون وضعیت سینما پس از شیوع بیماری کرونا گفت: تا آنجا که می‌بینم و می‌شنوم وضعیت سینما اصلا خوب نیست و فیلم‌های بسیار کمی در چرخه اکران حضور دارند، از طرفی آثاری هم که روی پرده هستند به هیچ عنوان فروش خوبی ندارند که البته از نظر من طبیعی است. 

وی حفظ جان انسان را مهمترین نکته دانست و اظهار کرد: اگر مخاطبان به سینما نمی‌آیند حق دارند، هر روز تعداد مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا بیشتر می‌شود و به همین دلیل من نمی‌دانم چرا باید در چنین شرایطی سینماها باز باشند، بدون شک حضور تماشاگر سینما در یک سالن سر بسته احتمال ابتلا به بیماری را بالا می‌برد.

بازیگر سریال «یوسف پیامبر (ع)» در همین راستا ادامه داد: وقتی فیلم‌ها نمی فروشند و مخاطب هم جرات ورود به سالن سینما را ندارد چرا باید همچنان شاهد فعالیت سینماها باشیم؟، مگر با باز بودن سینما در شرایط بحران کرونا برای این هنر که پیش از این هم وضعیت خوبی نداشت اتفاقی می افتد؟.

وی با اشاره به شکست سینماها پس از بازگشایی اذعان کرد: از نظر من کار درست را فیلمسازانی می کنند که فعلا از اکران اثر خود سر باز می‌زنند، زیرا همه می‌دانیم که وضعیت فعلی به هیچ وجه برای بازگشت سرمایه یک اثر مناسب نیست، از طرفی وقتی صحبت از جان انسانها می‌شود نباید صرفا برای اعلام اینکه سینما باز است دست به هر کاری بزنیم. 

بازیگر سریال «موسی (ع)» در همین رابطه ادامه داد: از نظر من تا بازگشت به وضعیت قبلی و اتمام کامل بیماری کرونا نباید به فکر باز کردن سینماها افتاد، اگر هم می خواهیم کار فرهنگی انجام دهیم این عمل به برنامه ریزی طولانی مدت و از طرفی صبوری نیازمند است. 

 

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.