جمعه, 3 بهمن 1399 :: Friday, 22 January 2021
 
کد خبر: 83626

فائقی: مایلی‌کهن را سازمان تربیت بدنی برای هدایت تیم ملی پیشنهاد داد

فائقی: مایلی‌کهن را سازمان تربیت بدنی برای هدایت تیم ملی پیشنهاد داد
معاون سابق سازمان تربیت بدنی گفت: سازمان هیچ‌گاه در کار فدراسیون فوتبال دخالت نمی‌کرد و تنها یک بار مایلی‌کهن را برای هدایت تیم ملی پیشنهاد داد که انتخاب شد.
پایگاه خبری ریشه

سعید فائقی در خصوص این که در زمان وی در سازمان تربیت‌بدنی، چگونه برای ورزش کشور تصمیم‌گیری می‌شد، اظهار داشت: در زمان ما سازمان تربیت بدنی همه امور را به خود باشگاه‌ها و فدراسیون‌ها واگذار کرده بود و در واقع قدرت در ورزش کشور تقسیم شده بود. سازمان تربیت بدنی اختیارات را توزیع کرده و قدرت تقسیم شده بود.

وی در ادامه در خصوص مقایسه ورزش کشور در زمانی که سازمان تربیت بدنی متولی ورزش بود با اکنون که وزارت ورزش امور را در دست دارد، تصریح کرد: مصطفی هاشمی‌طبا که رییس سازمان تربیت بدنی بود به مدیران ورزشی اعتماد داشت و هیچ‌گاه هم نمی‌گذاشت حتی برای یک روز، پستی در ورزش کشور خالی بماند.

معاون سابق سازمان تربیت بدنی پیرامون دخالت‌های این سازمان در کار فدراسیون‌های ورزشی، افزود: در آن زمان حتی انتخاب و برکناری رییس فدراسیون هم با مجمع فدراسیون‌ها بود. سازمان تربیت بدنی در کار فدراسیون فوتبال هم دخالت نمی‌کرد و تنها یک بار محمد مایلی‌کهن را برای هدایت تیم ملی پیشنهاد داد که پذیرفته شد.

وی در پایان در مورد اینکه در آن زمان فوتبال ایران چه معضلاتی داشت، خاطرنشان کرد: در آن زمان مشکلات فوتبال کشور کمتر بود؛ هرچند معضلاتی هم بود. در آن مقطع اگر داریوش مصطفوی از فدراسیون فوتبال استعفا نمی‌کرد خطر تعلیق فوتبال ایران وجود داشت، اما او فداکاری کرد و استعفا داد.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.