شنبه, 14 تير 1399 :: Saturday, 4 July 2020
 
کد خبر: 82953

تقدیر نمایندگان مجلس از رییس قوه قضاییه پیرو شفافیت در حساب‌های بانکی

تقدیر نمایندگان مجلس از رییس قوه قضاییه پیرو شفافیت در حساب‌های بانکی
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز با صدور بیانیه‌ای از رییس قوه قضاییه پیرو شفافیت در حساب‌های بانکی تقدیر کردند.
پایگاه خبری ریشه

علی کریمی فیروزجایی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیانیه ۲۲۵ نفر از نمایندگان در تقدیر از رئیس قوه قضائیه را به شرح زیر قرائت کرد.

انتشار گزارش مالی سال ۱۳۹۸ حساب‌های قوه قضائیه که جزء وعده‌های رئیس قوه قضائیه بود، یکی دیگر از گام‌های ارزشمند و تحولی در دوره ریاست آیت الله رئیسی است. شفافیت و کارآمد دو بال اساسی حرکت رو به جلو در دستگاه‌ها و عامل جلب اعتماد عمومی است.

رئیس محترم قوه قضائیه در ۱۵ ماه که از مسئولیت ایشان می‌گذرد، با تقویت این دو عنصر اساسی، اعتماد عمومی به دستگاه قضایی و فراتر از آن سرمایه اجتماعی نظام را ارتقا داده است. این الگوی فعال و تحولی خنثی کننده مغزافزار توطئه‌های دشمنان یعنی ایجاد ناامیدی و بی اعتماد کردن مردم به نظام اسلامی است و باید در بخش‌های دیگر نظام اسلامی نیز همین رویکرد در پیش گرفته شود.

ضمن تشکر از رئیس قوه قضائیه، امضا کنندگان این نامه به نمایندگی از مردم انتظار دارند سایر مسئولان نیز به وظیفه شفافیتی خود عمل کنند، از جمله سوال‌های مردم نحوه هزینه کرد و بودجه عظیم و غیرشفاف شرکت‌های دولتی است که در مجلس جدید به صورت جدی پیگیر این موارد خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.