• افزایش آمار کودکان کار در یمن و بستن دهان جهانیان

    افزایش آمار کودکان کار در یمن و بستن دهان جهانیان

    رئیس مرکز حقوق شهروندی یمن با اشاره به افزایش آمار کودکان کار در یمن افزود عربستان و امارات در برابر چشمان جهانیان، زشت‌ترین جنایات را مرتکب شده اند، اما حکومت‌های متمول توانسته اند دهان جهانیان را ببندند.
دوشنبه, 31 شهريور 1399 :: Monday, 21 September 2020
 
کد خبر: 82915

وعده معاون رئیس جمهور برای اتمام طرح‌های عمرانی تا پایان دولت

وعده معاون رئیس جمهور برای اتمام طرح‌های عمرانی تا پایان دولت
معاون رئیس جمهور گفت: با وجود رکود ناشی از تحریم‌ها و کرونا دولت برای تمام طرح‌های اولویت‌دار در کشور اعتبار تامین کرده است تا این طرح‌ها در مورد مقرر به بهره‌برداری برسد.
پایگاه خبری ریشه

محمدباقر نوبخت در سفر به اردبیل اظهار داشت: با وجود رکود ناشی از تحریم‌ها و کرونا دولت برای تمام طرح‌های اولویت‌دار در کشور اعتبار تامین کرده است تا این طرح‌ها در مورد مقرر به بهره‌برداری برسد.

وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون کشور‌مان همانند برخی کشور‌ها با مشکلات اقتصادی رو به روست افزود: ولی با وجود این شرایط دولت به عهدی که با مردم بسته وفادار است.

معاون رئیس جمهور تصریح کرد: از زمان سفر دوم ریاست جمهوری به استان اردبیل نیز تاکنون بخشی از اعتبارات اختصاص یافته به بخش‌های مختلف این استان تخصیص یافته که مابقی اعتبارات مورد نظر نیز در نیمه نخست سال تخصیص می‌یابد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به توسعه راه‌های استان اردبیل بیان کرد: برای توسعه و گسترش شبکه راهی و محورهای مواصلاتی مناطق مختلف استان اردبیل در صورت نیاز به اعتبارات لازم از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد و به قولی که داده‌ایم عمل خواهیم کرد.

وی از تسریع در عملیات اجرایی پروژه راه‌آهن اردبیل میانه خبر داد و بیان کرد: در سال‌های اخیر شاهد سرعت گرفتن عملیات اجرای پروژه راه‌آهن اردبیل به میانه هستیم و تاکنون بیش از 1400 میلیارد اعتبار برای این پروژه اختصاص یافته تا به موقع شاهد بهره‌برداری از این پروژه بزرگ باشیم.

نوبخت با اشاره به تامین اعتبارات لازم برای این پروژه‌های ریلی اظهار کرد: همچنین طبق برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های انجام یافته طبق زمانبندی حداقل یک هزار میلیارد تومان سرمایه برای این پروژه اختصاص خواهیم داد که با لطف خداوند این افتخار بزرگ بهره‌برداری از این پروژه برای دولت خدمتگزار دوازدهم فراهم شود.

 

 

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.