يكشنبه, 30 خرداد 1400 :: Sunday, 20 June 2021
 
کد خبر: 82789

آخرین وضعیت کمک‌های دولتی به مجموعه مدیریت شهری تهران

آخرین وضعیت کمک‌های دولتی به مجموعه مدیریت شهری تهران
رییس شورای شهر تهران به تشریح آخرین وضعیت کمک‌های دولتی به مجموعه مدیریت شهری تهران پرداخت.
پایگاه خبری ریشه

محسن هاشمی  درباره آخرین وضعیت کمک‌های دولتی به مجموعه مدیریت شهری تهران با وجود شیوع کرونا گفت: در بحث‌های بودجه‌ای کمک به مدیریت شهری لحاظ شده است.

وی در پاسخ به این سوال مهلت دولت برای خرید ناوگان اتوبوسرانی جدید به اتمام رسیده است، تصریح کرد: در خرید اتوبوس‌های جدید ما مصوبات متعدد جداگانه داریم که اگر شهرداری تهران بخواهد، می‌تواند این مسائل را عملیاتی کند و در این مساله به اندازه کافی مصوبه قانونی داریم که دولت را نسبت به انجام این کار الزام کند.

هاشمی تصریح کرد: در این خصوص که این مساله چه زمانی اجرایی می‌شود باید گفت که آقایان حناچی یا مناف هاشمی باید این مساله را بخواهند اما متاسفانه اراده و توان این مساله وجود ندارد.

وی در پاسخ به سوالی دیگری به تشریح آخرین وضعیت ایمنی بیمارستان‌های تهران در صورت وقوع زلزله پرداخت و گفت: قوانین بسیار مهم و قاطعی در خصوص ایمن سازی بیمارستان‌های تهران داریم، اما متاسفانه این مسائل هم اجرا نمی‌شوند.

وی ادامه داد: آیین‌نامه‌های متعددی در این حوزه وجود دارد که باید به این مساله توجه کنیم و شهرداری‌ها و دولت باید این مساله را جدی بگیرند و فشار بیاورند که این مساله عملیاتی شود.

رییس شورای شهر تهران با اشاره به احتمال خطر وقوع زلزله در تهران تصریح کرد: دولت باید فشار بیاورد تا این مساله درباره ساختمان‌های دولتی هم اجرایی شود.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.