جمعه, 20 تير 1399 :: Friday, 10 July 2020
 
کد خبر: 82516

بازگشت مخاطبان به تئاتر به همین سادگی رخ نمی‌دهد

بازگشت مخاطبان به تئاتر به همین سادگی رخ نمی‌دهد
بازیگر «بچه مهندس ۳» گفت: از نظر من «بچه مهندس ۳» از جمله آثار مطرح تلویزیونی در فصل بهار سال جاری است. در حال حاضر پیشنهاداتی داشته ام منتها تمامی فعالیت‌ها تعطیل است، امیدوارم هرچه سریعتر وضعیت کرونا در کشور ختم به خیر شود و ما هم بتوانیم بار دیگر سر کار برگردیم.
پایگاه خبری ریشه

اتابک نادری پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حوزه تئاتر با نمایش «شنبه‌های لعنتی» روی صحنه بودم که به دلیل شیوع کرونا نمایش به صورت کامل متوقف شد، این اثر به نویسندگی و کارگردانی «محمدمهدی خاتمی» در سالن سایه مجموعه تئاترشهر هفته اول اجرا‌های خود را پشت سر می‌گذاشت، اما بعد از گسترش سراسری کرونا تصمیم بر توقف و تعطیلی اجرا شد.

وی درباره احتمال دوباره روی صحنه رفتن نمایش «شنبه‌های لعنتی» اذعان کرد: اینکه ما بتوانیم بار دیگر با این نمایش روی صحنه برویم را باید از کارگردان اثر پرسید، اما به فرض اگر همین امروز هم ستاد ملی مبارزه با کرونا دستور بازگشایی تماشاخانه‌های تئاتر را ابلاغ کند، گروه برای رساندن اثر روی صحنه حداقل به یک ماه تمرین دوباره و آماده سازی در تمامی بخش‌ها نیازمند است.

بازیگر سریال «ولایت عشق» در همین راستا تاکید کرد: در صورت بازگشایی تماشاخانه‌های تئاتر استقبال تماشاگران از تئاتر به هیچ وجه قابل پیش بینی نیست، زیرا مشخص نیست با توجه به شرایط روحی جامعه نسبت به بیماری کرونا آیا بار دیگر مخاطبان اعتماد کرده و به سالن تئاتر می‌آیند یا نه. تا جایی که من می‌دانم فعلا مدیریت سالن‌ها صحبتی با گروه‌ها نکرده اند، البته تماشاخانه‌ها هم خودشان مترصد خبر از سوی ستاد ملی کرونا هستند.

وی احتمال موفقیت تئاتر بعد از کرونا را غیرقابل پیش بینی دانست و افزود: از سویی بازگشایی تماشاخانه‌های تئاتر با نزدیک شدن به ماه محرم و صفر رخ می‌دهد، به همین دلیل شاید بسیاری از آثاری که پیش از اجرایشان متوقف شده بود به دلیل عدم تطابق موضوعیت و یا کمدی بودن در کل نتوانند روی صحنه بروند، در کل فعلا هیچ برنامه‌ای را نمی‌توان پیش روی تئاتر متصور شد، زیرا همه چیز در انتظار بازگشایی تماشاخانه‌ها است، اتفاقی خودش هم مشکلات فراوانی را در پی دارد، زیرا بازگشت مخاطبان به تئاتر به همین سادگی رخ نمی‌دهد.

این بازیگر تلویزیون درباره سایر فعالیت‌های خود افزود: البته به غیر از تئاتر «شنبه‌های لعنتی» در مجموعه تلویزیونی «بچه مهندس ۳» نیز به ایفای نقش پرداختم که ماه رمضان امسال روی آنتن تلویزیون رفت و خوشبختانه با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبرو شد. نظرات درباره این سریال متفاوت است، اما در کل نقد‌های مثبتی روی سریال «بچه مهندس ۳» آمده است.

وی در همین راستا ادامه داد: این سریال با مطرح کردن موضوعات دراماتیک در کنار مسائل امنیتی مخاطب را با خود همراه می‌کرد و طی فصل سوم توانست نسبت به دو فصل قبلی تماشاگران بیشتری را به خود جذب کند. این سریال هم در ژانر و هم در سبک ملودرام معضل و موضوع مهمی را مطرح می‌کرد، بسیاری از افراد از بچه مهندس ۳ استقبال کردند و در فضای مجازی هم با بازخورد بسیار خوبی روبرو شد.

نادری با اشاره به قابل دفاع بودن سریال «بچه مهندس» خاطرنشان کرد: از نظر من «بچه مهندس ۳» از جمله آثار مطرح تلویزیونی در فصل بهار سال جاری است. در حال حاضر پیشنهاداتی داشته ام منتها تمامی فعالیت‌ها تعطیل است، امیدوارم هرچه سریعتر وضعیت کرونا در کشور ختم به خیر شود و ما هم بتوانیم بار دیگر سر کار برگردیم.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.