جمعه, 13 تير 1399 :: Friday, 3 July 2020
 
کد خبر: 82492

احتمال اجباری شدن ماسک در مدارس با پیک مجدد کرونا در سال تحصیلی جدید

احتمال اجباری شدن ماسک در مدارس با پیک مجدد کرونا در سال تحصیلی جدید
 معاون دبستانی وزارت آموزش و پرورش به تشریح وضعیت غربالگری سلامت دانش‌آموزان در صورت پیک مجدد کرونا در سال تحصیلی جدید پرداخت.
پایگاه خبری ریشه

رضوان حکیم‌زاده  به تشریح وضعیت غربالگری سلامت دانش‌آموزان با توجه به عدم حضور آنان در مدارس پرداخت و گفت: بر اساس پروتکل‌های اعلامی ستاد ملی مقابله با کرونا و دستورالعمل‌های تدوین شده سلامت دانش‌آموزان در اولویت اول ما قرار دارد و این موضوع مهمی برای ماست که حتما به آن توجه شود.

وی ادامه داد: در رابطه با سنجش اولیه سلامت دانش‌آموزان باید بگویم که در همان زمان ثبت نام این مساله را در نظر گرفتیم و همانند سال گذشته این مساله را نیز مورد بررسی قرار می‌دهیم.

معاون دبستانی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به اینکه در صورت حضور فیزیکی دانش‌آموزان در مدرسه امکان اجباری شدن ماسک وجود دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: اگر در پاییز و زمستان با استمرار شرایط کرونایی روبه‌رو باشیم همه پروتکل‌های بهداشتی که از سوی ستاد ملی مقابه با کرونا اعلام شده، باید در این زمینه رعایت شود.

وی ادامه داد: در نتیجه رعایت نکات بهداشتی در یک فضای ترکیبی قطعا مورد توجه قرار می‌گیرد، اما اگر با شرایط کرونا روبه‌رو نباشیم، تابع شرایط خاص آن زمان بوده و در آن زمان برای این مساله تصمیم‌گیری می‌کنیم.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.