يكشنبه, 2 آبان 1400 :: Sunday, 24 October 2021
 
کد خبر: 81467

پخش سریال «سرباز» بعد از ماه رمضان هم ادامه دارد

پخش سریال «سرباز» بعد از ماه رمضان هم ادامه دارد
بازیگر سریال «اغما» گفت: سرباز در قسمت‌های آینده بسیار شیرین شده و همه را متعجب می‌کند، مطمئن باشید ادامه این سریال مخاطبان بسیار زیادی را به خود جذب خواهد کرد.  
پایگاه خبری ریشه

فرحناز منافی‌ظاهر پیرامون حضورش در سریال تلویزیونی «سرباز» به کارگردانی هادی مقدم دوست گفت: واقعیت امر من از همان ابتدا توسط خود کارگردان انتخاب شدم، فیلمنامه را مطالعه کردم و به نظرم اثری قابل دفاع برای بازی بود.  

وی با اشاره به تیم تولید سریال تلویزیونی «سرباز» افزود: سریال سرباز پشت صحنه به شدت خوبی داشت، گروه تعامل بسیار بالایی داشتند و از همه مهمتر مقدم دوست در راس کار به خوبی می‌توانست گروه تولید که کم تعداد هم نبودند را هدایت کند. 

بازیگر سریال «همه چیز آنجاست» درباره شیوه کارگردانی هادی مقدم دوست اظهار کرد: من فکر می‌کنم که مقدم دوست در کارگردانی خود چندین سبک را با هم تلفیق کرده و به خوبی می‌توان در آثارش همکاری با کارگردانان بزرگ را جستجو کرد، سبک کارگردانی وی خاص خودش است و از بازیگر تنها و تنها واقعی بودن نقش را می‌خواهد. وی تمام تمرکزش در حین هدایت بازیگر بر آن است که هیچکدام از ما سعی بر بازی کردن نداشته باشیم و به نوعی همه چیز رئال پیش برود.  

وی در همین رابطه اذعان کرد: کارگردانی مقدم دوست مرا یاد کارگردانانی همچون کیانوش عیاری و ابراهیم حاتمی‌کبا می‌اندازد، وی، اما بعد از سال‌ها کار حال به سبکی خاص برای خودش رسیده که از نظر من بسیار استاندارد است.  

بازیگر سریال «سرباز» درباره بازخورد مخاطبان از این سریال تاکید کرد: تا آنجا که با مردم برخورد داشتم، آن‌ها سریال را بسیار دوست داشتند و با آن ارتباط برقرار می‌کنند، این سریال باعث شده تا بسیاری از کسانی که از سربازی رفتن می‌ترسند به آن علاقمند شوند.  

وی درباره ادامه سریال سرباز افزود: این سریال در نزدیک به ۶۰ قسمت تولید شده و فیلمبرداری آن کامل به پایان رسیده است، هم اکنون قسمت‌های ابتدایی آن در حال پخش است پس به احتمال قطع به یقین پخش آن بعد از ماه مبارک رمضان نیز ادامه پیدا خواهد کرد.  

وی درباره برخی انتقادات نسبت به سریال سرباز ادامه داد: از نظر من این سریال کاملا سلیقه‌ای است، مخاطب خاص خود را دارد و آن را می‌توان در دسته آثار هنری قرار داد، زیرا المان‌های هنری به خوبی در آن رعایت شده و اگر کسی از نگاه هنرمندانه به آن نگاه کند تمامی این جزئیات را دریافت خواهد کرد. به نوعی سرباز یک سریال بساز و بفروش نیست که بتواند نظر همه را به خود جلب کند.

بازیگر سریال «اغما» درباره ادامه داستان سریال طی قسمت‌های بعدی اظهار کرد: سرباز در قسمت‌های آینده بسیار شیرین شده و همه را متعجب می‌کند، مطمئن باشید ادامه این سریال مخاطبان بسیار زیادی را به خود جذب خواهد کرد.  

وی درباره تجربه حضور در آثار مناسبتی ماه مبارک رمضان افزود: من چندین بار تجربه بازی در آثار ماه رمضانی را تجربه کرده ام، تجربیاتی که همواره مثال سریال «اغما» یا «روز حسرت» برایم شیرین بوده اند، سریال سرباز هم تجربه دیگری است که باز هم بتوانم در این ماه کنار سفره افطار هموطنانم باشم.  

بازیگر سریال «روز حسرت» درباره سایر فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری ادامه داد: به تازگی یپشنهاد بازی در یک فیلم سینمایی را داشته ام، پیش تولید این پروژه کلید خورده بود، اما متاسفانه بعد از شیوع کرونا فعلا همیشه چیز تا دستور دوباره وزارت بهداشت و ارشاد پیرامون ادامه روند تولید آثار تصویری متوقف شده است.  

وی با اشاره به وضعیت بد اقتصادی بازیگران در سه ماهه گذشته تصریح کرد: ما قبل از کرونا هم وضع خوبی نداشتیم، دستمزدمان بعد از سال‌ها کار هنوز افزایش پیدا نکرده و همچنان دستمزد چند سال قبل را می‌گیریم، طبیعی است که با وجود کرونا اوضاع سخت‌تر هم شده باشد.  

منافی ظاهر با اشاره به روز بازیگر که چند روز پیش بود خاطرنشان کرد: به شخصه شاید با تعویق، اما این روز را به تمام همکارانم تبریک می‌گویم، چند روز پیش در صفحه مجازی خودم با گذاشتن عکس حسین محب اهری این روز را تبریک گفتم، امیدوارم همه بتوانیم همچون وی عاشقانه بازی کنیم، وی تا آخرین لحظات زندگی خود عاشقانه و با جان و دل بازی کرد.  

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.