سه شنبه, 17 تير 1399 :: Tuesday, 7 July 2020
 
کد خبر: 80934

ماجرای اصلی شایعه بازگشت استراماچونی به استقلال چیست؟

شایعه بازگشت استراماچونی به باشگاه استقلال محصول جریان سازی یک جریان دلالی است که تلاش دارد تا بار دیگر پای خود را به فوتبال باز کند.
پایگاه خبری ریشه

به یک باره بحث بازگشت آندره‌آ استراماچونی به باشگاه استقلال تهران مطرح شد و حتی این موضوع بازتاب گسترده‌ای پیدا کرد.

طرح ناگهانی و بدون استدلال این موضوع، شائبه‌هایی را به همراه داشت که چرا این اتفاق روی داده و چه تغییری رخ داده که این مربی ایتالیایی در فکر بازگشت به ایران است؛ اگرچه استقلال به صورت رسمی این خبر را تکذیب کرد.

براساس اخبار دریافتی یک جریان دلالی که تلاش داشته تا به این باشگاه در دوره مدیریتی جدید نزدیک شود، پشت پرده این خبرسازی قرار دارد. این طیف که منافع قابل توجهی در نقل و انتقال بازیکنان و مربیان خارجی داشته، با چنین طراحی و صحنه سازی در پی تداوم منافع خود است که البته، اکنون در حال از دست رفتن این فضاست.

این جریان که مورد اتهام در برخی موارد و پرونده‌های دیگر فوتبالی نیز قرار دارد، برای دست یابی به اهداف و عواید مالی خود، فاقد چهارچوب بوده و منافع ملی را نیز زیر پا می‌گذارد. این طیف دلالی که تلاش داشته تا اقدام به شبکه سازی در بخش‌های مختلف فوتبال کند، هم اکنون مبادرت به نفوذ در یک باشگاه پرهوادار تهرانی و فدراسیون فوتبال دارد. این جریان خود را نزدیک به مدیران این دو مجموعه معرفی می‌کند که دارای توانمندی بین المللی نیز هستند.

در این راستا، برای خود رزومه سازی دروغین داخلی و خارجی نیز کرده‌اند که هم اکنون در حال افشا شدن دروغ‌ها و ادعا‌های خلاف واقعشان است. البته، این گروه سابقه سناریونویسی و سندسازی کذب داشته اند که در چند مورد نیز افشا شده است.

 
منبع: فارس
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.