دوشنبه, 10 آذر 1399 :: Monday, 30 November 2020
 
کد خبر: 80184

برگزاری لیگ برتر بدون حضور تماشاچی

ستاد ملی مبارزه با کرونا تنها به یک شرط با برگزاری بازی‌های لیگ برتر موافقت خواهد کرد که باشگاه‌ها محل برگزاری تمرین و همچنین مسابقه را ضدعفونی کنند و از همه مهمتر بازی‌ها بدون حضور تماشاگر برگزار شود.
پایگاه خبری ریشه

رئیس فدراسیون پزشکی احتمال داده در مذاکره با ستاد ملی مبارزه با کرونا به تیمهای ورزشی اجازه شروع تمرینات را از اردیبهشت ماه بدهد. البته تأکید کرده ایران هنوز پیک اول کرونا را رد نکرده و این همان‌طور که پیش‌تر بدان اشاره شده بود، اجازه نمی‌دهد بازی‌های لیگ برتر به طور رسمی در اردیبهشت آغاز شود. براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قرار است تیم‌ها از اواسط اردیبهشت تمرینات را آغاز کرده و در ماه‌های خرداد و تیر بازی‌های معوقه لیگ برتر و همچنین جام‌حذفی برگزار شود.

 تازه‌ترین خبری که در این باره به دست ما رسیده حاکی از آن است؛ ستاد ملی مبارزه با کرونا تنها به یک شرط با برگزاری بازی‌های لیگ برتر در ماه‌های خرداد و تیر موافقت خواهد کرد که باشگاه‌ها محل برگزاری تمرین و همچنین مسابقه را ضدعفونی کنند و از همه مهمتر بازی‌ها بدون حضور تماشاگر برگزار شود. مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال شایعه برگزاری بازی‌ها در دو شهر بوشهر و اهواز به بهانه اینکه ویروس کرونا در شرایط آب و هوایی گرم کمتر زنده می‌ماند را رد کرد، اما بر این نکته تأکید داشت فدراسیون فوتبال براساس تأکید فیفا به دنبال ادامه برگزاری بازی‌های لیگ برتر است.

چالش‌های به وجود آمده بر سر تعیین تیم قهرمان و همچنین دو تیم سقوط‌کننده به دسته پایین‌تر این ضرورت را برای فدراسیون فوتبال ایجاد کرده که به دنبال راهکاری برای ادامه برگزاری بازی‌های لیگ برتر باشد. بدون شک برگزاری بازی‌ها بدون حضور تماشاگر در ۹ هفته پایانی بهتر از عدم برگزاری آن خواهد بود.

 

 

منبع:خبرورزشی

انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.