شنبه, 18 ارديبهشت 1400 :: Saturday, 8 May 2021
  • از کووید ۴۸ تا کووید ۱۹؛ مقاومت واکسنی علیه رژیم صهیونیستی

    از کووید ۴۸ تا کووید ۱۹؛ مقاومت واکسنی علیه رژیم صهیونیستی

    جهان با ویروسی کووید-۴۸ که چه بسا مرگبار‌تر از کووید-۱۹ نیز هست درگیر است، نزدیک به ۷۳ است که این ویروس به جان سرزمین‌های معراج افتاده و علاوه بر مرگ هزاران نفر در سال و انواع آسیب‌های اجتماعی، روانی و اقتصادی، آواره‌گی هزاران هزار نفر را از خانه و سرزمین مادری نیز در پی داشته است.
 
کد خبر: 78572

یارانه‌های «خانوار» و «معیشتی» در کمیسیون تلفیق تقویت شود

یارانه‌های «خانوار» و «معیشتی» در کمیسیون تلفیق تقویت شود
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: کمک هزینه معیشتی بنزین و یارانه خانوار‌ها باید بر پایه عدالت محوری قرار گرفته و در کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ اصلاح و تقویت شود.
پایگاه خبری ریشه

علی اکبر کریمی  با اشاره به اصلاح بودجه سال ۹۹ گفت: کسری بودجه سال ۹۹ اگرچه در بین اعداد و ارقام پنهان است، اما واقعیت دارد.

وی تصریح کرد: همچنین این بودجه باید برپایه عدالت محوری حرکت کند چراکه ما در حال حاضر در نظام پرداخت حقوق و دستمزد مشکلاتی داریم.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به حقوق شاغلنی و بازنشستگان در بودجه تاکید کرد: درحال حاضر در بخش مصارف بودجه بخش عظیمی از ارقام بودجه به پرداخت‌ها و حقوق شاغلین و بازنشستگان اختصاص پیدا کرده که این موارد آن جور که باید و شاید با عدالت سازگار نیست و لازم است که ساز و کارعادلانه تری در خصوص نحوه پرداخت حقوق‌ها و همسان سازی حقوق بازنشستگان مدنظر قرار گیرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به پرداخت یارانه «خانوار» و «معیشتی» به اقشار جامعه بیان داشت: کمک هزینه معیشتی بنزین و یارانه خانوار‌ها باید بر پایه عدالت محوری قرار گرفته و در کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ اصلاح و تقویت شود.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.