پنجشنبه, 14 مرداد 1400 :: Thursday, 5 August 2021
 
کد خبر: 77227

زمان اعتراض متقاضیان اقدام ملی مسکن اعلام شد

زمان اعتراض متقاضیان اقدام ملی مسکن اعلام شد
متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن که پیامک تایید دریافت نکردند از ابتدای اسفند می‌توانند اعتراض خود را اعلام کنند.
پایگاه خبری ریشه
طرح اقدام ملی مسکن پس از پروژه مسکن مهر یکی از مهمترین پروژه‌های عمرانی به شمار می‌رود که بسیاری از افراد برای خانه دار شدن در این طرح ثبت نام کردند.
 
ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن از آبان ماه ۹۸ آغاز شد و از روز گذشته متقاضیان واجد شرایط پیامکی مبنی بر تکمیل ثبت نام نهایی خود دریافت کردند که باید از تاریخ اعلامی در پیامک به سایت tem.mrud.ir مراجعه کنند.
 
لازم به ذکر است که پایش اطلاعات متقاضیان در ۴ موضوع فرم (ج)، مالکیت شخصی، استفاده از تسهیلات بانکی برای خرید مسکن و سابقه سکونت در شهر مورد تقاضا به جز شهر‌های جدید انجام شده است.
 
در استان تهران ۴۶.۵ درصد از افراد ثبت نام‌کننده واجد شرایط بودند که بعد از ارسال پیامک فرد با کد رهگیری که در اختیار دارد به سایت مراجعه می‌کند و محلی که باید مدارک خود را ببرد مشخص می‌شود که عمدتا اداره راه و شهرسازی استان بوده و سابقه سکونت و مستندات فرد کنترل می‌شود.
 
افراد از ابتدای اسفند اعتراض خود را اعلام کنند
 
البته در روز گذشته بسیاری از افراد پیامک تایید را دریافت نکردند که به گفته محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی این افراد با مراجعه به سایت می‌توانند دلیل واجد شرایط نبودن خود را مشاهده کنند و اگر اعتراض دارند از ابتدای اسفند با دریافت کد رهگیری اعتراض کنند.
 
به گفته محمداسلامی وزیر راه و شهرسازی از ۲۲۳ هزار ثبت نام حدود ۱۲۰ هزار نفر واجد شرایط بوده اند؛در این بین برخی از افراد در آبان ماه موفق به ثبت نام نشدند که می‌توانند در مرحله بعد که احتمالا اسفند ماه آغاز می‌شود ثبت نام خود را انجام دهند. 
 
گفتنی است طرح اقدم ملی مسکن با هدف ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی تا پایان سال ۱۴۰۰ برای خانه دار کردن بخشی از افراد واجد شرایط در دستور کار قرار گرفته است.
منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.