پنجشنبه, 14 فروردين 1399 :: Thursday, 2 April 2020
 
کد خبر: 76674

خدمت 200 پزشک متخصص در بیمارستان صحرایی سپاه در سیستان و بلوچستان

معاون بهداشت و درمان سپاه با بیان اینکه ۲۰۰ پزشک متخصص و ۵۰ نیروی اداری در بیمارستان‌ صحرایی سپاه به مردم سیل‌زده سیستان و بلوچستان خدمات ارائه می‌دهند، گفت: معاونت بهداشت و درمان سپاه علاوه بر استقرار بیمارستان صحرایی فوق تخصصی خود، چندین سامانه اورژانس سیار را نیز در مناطق سیل‌زده برپا کرده است.
پایگاه خبری ریشه

سردار «احمد عبداللهی» با اشاره به اقدامات معاونت بهداشت و درمان سپاه به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان گفت:بیمارستان صحرایی فوق تخصصی سپاه که دارای ام آر آی، سیتی‌اسکن و سایر بخش‌های تخصصی است در سیستان و بلوچستان مستقر شده و در حال خدمات‌دهی به مردم است.

وی افزود: تمام خدمات جراحی، داخلی، اطفال، مغز و اعصاب، ارتوپدی، عفونی و ... در این بیمارستان صحرایی به صورت رایگان به سیل زدگان عزیز سیستان و بلوچستان ارائه می‌شود.

معاون بهداشت و درمان سپاه با بیان اینکه ۲۰۰ پزشک متخصص و ۵۰ نیروی اداری در بیمارستان‌ صحرایی سپاه به مردم سیل‌زده سیستان و بلوچستان خدمات ارائه می‌دهند، عنوان کرد: معاونت بهداشت و درمان سپاه علاوه بر استقرار بیمارستان صحرایی فوق تخصصی خود، چندین سامانه اورژانس سیار را نیز در مناطق سیل‌زده برپا کرده است.

سردار عبداللهی در پایان گفت: تا هر زمان که مردم مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان نیازمند خدمات‌دهی در حوزه‌های بهداشتی و درمانی باشند، بیمارستان فوق تخصصی سپاه در آن منطقه دایر خواهد بود.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.