دوشنبه, 18 فروردين 1399 :: Monday, 6 April 2020
 
کد خبر: 76463

تعطیلی مدارس را با کلاس جبرانی حل می کنیم

تعطیلی مدارس را با کلاس جبرانی حل می کنیم
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: اینکه برخی از کارشناسان آموزشی اعلام کرده اند کلاس‌های جبرانی مدارس در روز‌هایی که تعطیل شده قابل جبران نیست را قبول نداریم، چون ما هر سال تعطیلی داشتیم و این مسئله جبران شده است.
پایگاه خبری ریشه

عبدالرضا فولادوند، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران  درباره ضربه تعطیلی مدارس به دانش آموزان گفت: تعطیلی مدارس امسال بیشتر به دلیل آلودگی هوا بود و اعلام تعطیلی مدارس نیز مربوط به ستاد بحران استان است و آموزش و پرورش فقط یک عضو از اعضای ستاد بحران استان است.

سلامت دانش آموزان برای ما مقدم بر آموزش است

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران افزود: آموزش و پرورش ملزم به رعایت مصوبات ستاد بحران استان درباره تعطیلی مدارس است. سلامت دانش آموزان برای ما مقدم بر آموزش است و از طرفی دیگر برای جبران عقب ماندگی‌ها اختیار را به شورای مدرسه داده ایم و برای شورای مدرسه چندین پارامتر انتخاب کردیم و به آن‌ها اعلام کردیم تا در حیطه اختیارات خودکلاس‌های جبرانی را برگزار کنند و مشکلات خود را حل کنند.

تعطیلی مدارس جبران شدنیست

فولادوند در ادامه در واکنش به این موضوع که بسیاری معتقدند این حجم از تعطیلات با کلاس جبرانی قابل جبران نیست گفت: اینکه برخی اعلام کرده اند کلاس‌های جبران روز‌هایی که تعطیل شده قابل جبران نیست را قبول نداریم، چون ما هر سال تعطیلی داشتیم و این مسئله جبران شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه امسال میزان تعطیلی‌های مدارس کمی بالاتر رفته است افزود: تعطیلی مدارس حدودا نسبت به سال گذشته ۵ تا ۶ روز بیشتر شده که با تصویب شورای مدرسه و پیگیری‌های معلمان این موضوع قابل حل است.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.