سه شنبه, 12 فروردين 1399 :: Tuesday, 31 March 2020
 
کد خبر: 76354

حل مشکلات کارگری کارخانه فولاد سیاهدن ابهر و فولاد پارس آرما شفق و فولاد قزوین

حل مشکلات کارگری کارخانه فولاد سیاهدن ابهر و فولاد پارس آرما شفق و فولاد قزوین
معاون قضایی تصفیه امور ورشکستگی قوه قضاییه به منظور حل مشکلات کارگری، کارخانه فولاد سیاهدن در شهرستان ابهر و فولاد پارس آرما شفق و فولاد قزوین را مورد بازدید قرار داد.
پایگاه خبری ریشه

نوابی معاون قضایی اداره تصفیه امور ورشکستگی قوه قضاییه به همراه برزگر مشاور مدیرکل تصفیه امور ورشکستگی قوه قضائیه به منظور رفع مشکلات کارگری از کارخانه فولاد سیاهدن در شهرستان ابهر و فولاد پارس آرمان شفق و فولاد قزوین بازدید کردند.

نوابی معاون قضایی تصفیه امور ورشکستگی قوه قضاییه در حاشیه این بازدید اظهار کرد: با توجه به صدور حکم ورشکستگی اختیار اداره اجاره این کارخانه‌ها در تصفیه امور ورشکستگی قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه براساس قانون وظیفه ذاتی این اداره نیست که به صورت اجاره این کارخانه‌ها را اداره کند، افزود: می‌توانیم در قالب اینکه این شرکت ورشکسته شده است آن‌ها را پلمب کنیم تا به مرحله فروش برسد.
نوابی با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری و اقتصاد مقاومتی و رونق تولید اظهار کرد: در راستای رونق تولید، شرکت تصفیه بدنبال این است که کار را در کارخانه‌هایی را که امکان بازنگه داشتن آن‌ها است ادامه دهد و اشتغال ایجاد گردد.
معاون قضایی تصفیه امور ورشکستگی قوه قضاییه در ارتباط با این دوکارخانه گفت: چندین سال است که ورشکستگی آن‌ها اعلام و پرونده به تهران ارجاع شده است که به اجاره این کارخانه‌ها اقدام کرده ایم تا رونق اشتغال و تولید ادامه داشته باشد.
منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.