سه شنبه, 12 مرداد 1400 :: Tuesday, 3 August 2021
 
کد خبر: 76347

مردم مناطق سیل زده نگران اسناد مالکیت خود نباشند

مردم مناطق سیل زده نگران اسناد مالکیت خود نباشند
صالحی به مردم مناطق سیل زده در استان هرمزگان اطمینان داد که هیچ گونه نگرانی برای اسناد مالکیت خود نداشته باشند.
پایگاه خبری ریشه

علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان اظهار داشت: یکی از نگرانی‌های مردم مناطق سیل زده مربوط به اسناد مالکیتشان است که در این رابطه دستگاه قضایی استان هرمزگان اطمینان می‌دهد که هیچ نگرانی در این خصوص وجود ندارد و مردم مطمئن باشند که در صورت از بین رفتن اسنادشان، صدور گواهی موقت و اسناد المثنی با مانعی روبه رو نیست.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در ادامه از مردم خواست با مراجعه به دادگستری شهرستان جاسک نسبت به صدور گواهی موقت و رفع مشکل اسنادی در اسرع وقت اقدام کنند.

وی بر ضرورت ادامه روند امدادرسانی به سیل زدگان نیز تأکید کرد و گفت: امروز یکی از مهم‌ترین وظایف دستگاه‌های اجرایی، نهاد‌های گوناگون و همه مردم، تلاش برای کاستن از آلام هموطنان سیل زده است.

صالحی یکی دیگر از وظایف دستگاه قضایی برای کاهش درد و رنج مردم سیل زده را تلاش در جهت تأمین امنیت مناطق آسیب دیده بیان کرد و گفت: رؤسای دادگستری این حوزه‌های قضایی، تمهیدات لازم را برای تأمین امنیت هر چه بیشتر مناطق درگیر سیل اندیشیده اند و مردم بدانند که دستگاه‌های انتظامی و امنیتی نیز از هیچ تلاشی در این زمینه فروگذار نمی‌کنند.

گفتنی است در جریان سیل اخیر در مناطق شرقی استان هرمزگان بسیاری از مردم اسناد و حتی مدارک شناسایی خود را نیز از دست داده اند.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.