دوشنبه, 18 فروردين 1399 :: Monday, 6 April 2020
 
کد خبر: 76337

نقش کمرنگ هیئت مدیره پرسپولیس در اتفاقات اخیر

نقش کمرنگ هیئت مدیره پرسپولیس در اتفاقات اخیر
هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در اتفاقات اخیر این باشگاه و حضور یحیی گل‌محمدی در این تیم کمترین نقش را ایفا کرد.
پایگاه خبری ریشه

باشگاه پرسپولیس هفته گذشته روز‌های پر التهابی را پشت ‌سر گذاشت و در نهایت با تغییر کادرفنی و جذب یک بازیکن، کریستین آساگونا به همراه کنار گذاشتن سه بازیکن، حسین ماهینی، فرشاد احمدزاده و آدام همتی تا حدی به آرامش رسید. اگرچه مدیریت این باشگاه امیدوار به جذب آنتونی استوکس هم است و مذاکرات نهایی با این بازیکن فردا انجام می‌شود.

در این میان سکوت اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و عدم تشکیل جلسه آنها بعد از منتفی شدن بازگشت گابریل کالدرون در نوع خودش جالب توجه بود. جمعه هفته گذشته آخرین جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس تشکیل و در این نشست تقریبا با 75 درصد خواسته‌‌های کالدرون موافقت شد اما سرمربی آرژانتینی حاضر به ادامه کار نشد.

در ادامه محمد‌حسن انصاری‌فرد تصمیم گرفت مذاکرات خود را با یحیی‌گل‌محمدی رسمی کرده و رضایت نامه وی را باشگاه شهر خودرو بگیرد. در این میان او با سنگ بزرگ شهر خودرو برای صدور رضایت نامه یحیی گل‌محمدی و دستیارانش مواجه شد. از این‌رو انصاری‌فرد برای اینکه سرمربی مدنظرش را به پرسپولیس بیاورد مجبور شد حدود 5 میلیارد تومان برای دریافت رضایتنامه‌ او و دستیارانش هزینه کند. در نهایت او با کمک یکی از هواداران باشگاه پرسپولیس که در امارات اقامت دارد تقریبا یک سوم این مبلغ را در اختیار باشگاه شهر خودرو قرار داد  و مابقی آن را نیز در دو فقره چک در اختیار مالک باشگاه شهر خودرو گذاشت.

انصاری‌فرد برای اینکه تصمیمات خود را اجرایی کند نیاز به موافقت اعضای هیئت مدیره داشت که به صورت تلفنی این کار را انجام داد. در حقیقت هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در انتخاب کادر جدید و صدور رضایت نامه آنها کوچکترین نقش را ایفا کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.