سه شنبه, 17 تير 1399 :: Tuesday, 7 July 2020
 
کد خبر: 76136

افزایش ۲ برابری مراکز گازسوز کردن خودروها تا نوروز ۹۹

افزایش ۲ برابری مراکز گازسوز کردن خودروها تا نوروز ۹۹
قاسمی گفت: با توجه به افزایش تقاضا به دنبال ۲ برابر کردن ظرفیت شرکت‌ها تاسقف ۳۰ هزار مخزن تا نوروز ۹۹ هستیم.
پایگاه خبری ریشه
حمید قاسمی ده‌چشمه معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: با اشاره به مراکز مورد تایید برای دوگانه سوز کردن خودرو‌ها اظهار کرد: ۲۵۰ مرکز مجاز برای تبدیل گاز سوز کردن خودرو‌ها مشخص شده است و با رایزنی با ۷ شرکت به دنبال تامین تجهیزات مورد نیاز این مراکز هستیم.
معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تصریح کرد: نام و آدرس این مراکز در شرکت پخش فرآورده‌های نفتی ثبت شده است، اما امکان دارد این مراکز جهت تسهیل فرآیند افزایش یابد.
وی افزود: بررسی و تایید مراکز مجاز تا دو هفته آینده انجام خواهد گرفت و پس از آن مردم می‌توانند به این مراکز مراجعه کنند.
قاسمی تصریح کرد: میزان مصرف سی ان جی در کشور از ۲۴ میلیون متر مکعب عبور کرده است و تقاضا نیز برای گاز سوز کردن خودرو‌ها تا ۵۰ درصد نسبت به ماه گذشته افزایش داشته است.
معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بیان کرد: با توجه به افزایش تقاضا به دنبال دوبرابر کردن ظرفیت شرکت‌ها تاسقف ۳۰ هزار مخزن تا نوروز ۹۹ هستیم.
وی در پایان گفت: تا دو هفته آینده مخازن به صورت رایگان به مراکز مجاز دوگانه سوز کردن خودروها واگذار می‌شود با این وجود در حال حاضر مردم می‌توانند با هزینه خودشان به این مراکز مراجعه کنند.
منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.