سه شنبه, 21 مرداد 1399 :: Tuesday, 11 August 2020
 
کد خبر: 75987

کارگردان معروف با نهایتِ استهزا و کنایه خطاب به رئیس جمهور

کارگردان معروف با نهایتِ استهزا و کنایه خطاب به رئیس جمهور
کارگردان معروف آمریکا نوشت: به یاد داشته باشید که هر چیزی از زبان ترامپ درمورد ایران می‌شنوید شبیه هر چیز دیگر ی که می‌گوید، دروغ است.
پایگاه خبری ریشه

مایکل مور (کارگردان مطرح آمریکایی) در دو پست مجزا در اینستاگرامِ خود به انتقام موشکی سپاه از ارتش تروریست آمریکا واکنش نشان داد.

مور ابتدا پستی که به نظر می‌رسد پیش از حمله موشکی سپاه منتشر کرده است، نوشت: "به یاد داشته باشید که هر چیزی از زبان ترامپ درمورد ایران می‌شنوید شبیه هر چیز دیگری که می‌گوید، دروغ است. خوشبختانه بسیاری از تحلیلگران و اصحاب رسانه با من هم نظرند که ترامپ دروغگویی تمام‌عیار است. باید مقاومت کنیم."

مور در ادامه با تشریح اقدامات خصمانه آمریکا در قبال ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی نوشت: "آنها در سال 1979 انقلاب کردند و شاهی که دست‌نشانده ما بود را اخراج کردند. یکسال بعد به متحد زورگو و دیکتاتورمان در منطقه کمک کردیم تا به ایران حمله کند. وقتی هم سال  2003 به عراق حمله کردیم، ایرانی‌ها که به درستی گمان می‌کردند که حتما گزینه بعدی خود آنها خواهند بود، به عراقی‌ها کمک کردند تا اشغالگران را بکشند. همچنان که اگر ایران به کانادا حمله می‌کرد ما ژنرال سلیمانی‌مان را به کانادا می‌فرستادیم. ژنرال سلیمانی هم داشت همین کار را در عراق انجام می‌داد. همان کاری که اگر ایران به کانادا حمله می‌کرد، ما انجام می‌دادیم. سلیمانی واقعی این است. نه آن کسی که ترامپ به دروغ می‌گفت که می‌خواست به آمریکا حمله کند."

او در پست دیگری که بلافاصله بعد از انتقام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آن را منتشر کرده، با نهایتِ استهزا و کنایه به دونالد ترامپ نوشت: "رئیس‌جمهور ترامپ! لازم نیست دیگر .... را نشان دهی! تو یه مردی! یک مرد بزرگ! مردی قوی! خیلی قوی! تو بردی! هوادارانت از هواداران اوباما هم بیشترند! زن‌ها دوستت دارند! تو نژادناپرست‌ترین انسان کل تاریخی! حالا برو و جنگ را همین امشب تمام کن! یالا پسرکم!"

منبع: خبرگزاری ایلنا
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.