دوشنبه, 16 تير 1399 :: Monday, 6 July 2020
 
کد خبر: 75729

فرمانده کل سپاه : همه توانمان را برای رفع مشکلات مردم به کار می‌گیریم

فرمانده کل سپاه : همه توانمان را برای رفع مشکلات مردم به کار می‌گیریم
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در تحریم و محاصره هستیم اما هر روز از دستاوردی رونمایی می‌کنیم، ما باید جبهه سازندگی و رفع محرومیت و فقر را تشکیل داده و به جنگ محرومیت برویم و این معضل را از بین ببریم.
پایگاه خبری ریشه

سردار سرلشکر حسین سلامی در حاشیه آیین آغاز احداث پروژه تقاطع غیرهمسطح میدان دانشگاه اهواز اظهار داشت: هنوز بسیاری از استخوان‌های شهدای این مرز بوم زیر خاک، گمنام است. سپاه یک بار به طور کامل در این استان شهید شده است، تا مردم استان با همان عزت و شرافتی که شایسته آن هستند سربلند بمانند.

فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: تصویر ما از خوزستان یک نگین زیبا و سرسبز از حلقه ایران است. اینجا سند زندهِ غیرت ملت ایران است، نقطه تلاقی همه کینه و آرزوهای دشمنان و این خوزستان را دروازه مخاطرات کرده است و به همین دلیل دشمن دائما برای آن خواب آشفته می‌بیند.

سلامی تصریح کرد: من دغدغه‌های رهبر انقلاب نسبت به اهواز و کوت‌عبدالله را بی‌واسطه از ایشان شنیده‌ام و به اذن معظم له اینجا هستم چرا که دغدغه مقام معظم رهبری آسایش ملت است.

سردار سرلشگر حسین سلامی گفت: بنابراین ما همه بضاعت ممکن را به کار می‌گیریم برای اینکه این سرزمین که آن جنگ بزرگ را تجربه کرد و زیر آتش‌های سنگین ،خود را حفظ کرد، آباد شود و این مسئله آرمان ما و در عمل، هدف ما است و این کار را انجام می‌دهیم.

وی افزود: جنگ امروز اقتصادی است، ارمغان دشمن در عراق، سوریه، افغانستان را دیدیم و دیدیم ارمغان دشمن جز آتش، آوارگی و فقر نیست و دشمن هرگز نسخه سعادت ما را نمی‌پیچد.

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه امروز برای مناطق حاشیه شهر اهواز برنامه‌های متعددی داریم گفت: با اینکه در تحریم و محاصره هستیم اما هر روز از پروژه‌های جدید در کشور رونمایی می‌کنیم ولی لازم است همه دست به دست هم دهیم تا همه مشکلات برطرف شوند.

 

انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.