يكشنبه, 19 مرداد 1399 :: Sunday, 9 August 2020
 
کد خبر: 74681

مسئولان باید به امانت مسئولیت خود وفادار باشند و به داد مردم برسند

مسئولان باید به امانت مسئولیت خود وفادار باشند و به داد مردم برسند
امام جمعه موقت تهران تاکید کرد: نشنیدن حرف مردم، مردم را ناراحت می‌کند. این چه برنامه‌ای است که فردی نمی‌تواند در دل خود را به مسئولی بگوید.مسئولین بشنوید.خدا از شما می‌خواهد حالا که مسئول هستید و امانت خدا دست شماست به امانت وفادار باشید و عمل کنید و به داد مردم برسید
پایگاه خبری ریشه

آیت‌الله موحدی کرمانی در خطبه‌های نماز جمعه امروز تهران با اشاره به شنیدن دغدغه های مردم از سوی مسئولان گفت: مسئولین باید گوش هایشان را باز کنند؛ یعنی چی که مسئولی جواب تلفن را نمی‌دهد،  نامه‌ای را نمی خواند؟ چرا مسئولی فکر می‌کند چون مسئول شده، کسی شده است. وای بر مسئولی که اینگونه فکر کند.

وی تاکید کرد: یعنی چه که مسئولی می‌گوید ملاقات نمی‌دهم، تو داخل آدم نیستی! تو کسی نیستی.

 

آیت‌الله موحدی کرمانی تصریح کرد: نشنیدن حرف مردم، مردم را ناراحت می‌کند. این چه برنامه‌ای است که فردی نمی‌تواند در دل خود را به مسئولی بگوید.مسئولین بشنوید.خدا از شما می‌خواهد حالا که مسئول هستید و امانت خدا دست شماست به امانت وفادار باشید و عمل کنید و به داد مردم برسید.

وی با بیان اینکه مسئولان غفلت می‌کنند و می‌گویند «این که چیزی نیست»،بیان داشت: حادثه‌ای به دلیل تدبیر غلطی رخ داد و منجر به کشته و مجروح شدن عده‌ای شد؛ این حادثه باعث شد قسمت‌های زیادی از کشور تخریب شود. خب چرا آقایان غفلت کردید و دقت نکردید؛ مسئولان دولت تدبیر چرا تدبیر درست نکردید که این طور حادثه‌ای پیش نیاید!

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.