پنجشنبه, 23 مرداد 1399 :: Thursday, 13 August 2020
 
کد خبر: 74335

جزئیات جدید از بودجه ۹۹

جزئیات جدید از بودجه ۹۹
جزئیات اولیه از لایحه بودجه ۹۹ نشان می‌دهد، بر اساس پیشنهاد دولت، قیمت هیچ کدام از حاملهای انرژی در سال بعد تغییر نمی‌کند.
پایگاه خبری ریشه

جزئیات اولیه از لایحه بودجه 99 نشان می‌دهد، بر اساس پیشنهاد دولت در تبصره‌‌های بودجه هیچ کدام از حاملهای انرژی در سال 99 تغییر نمی‌کند. در حال حاضر قیمت بنزین بر اساس طرح جدید سران قوا سهمیه‌بندی شده و بنزین آزاد با نرخ 3000 تومان به فروش می رسد. همچنین تاکنون قیمت گازوییل تغییر نکرده و با این پیشنهاد دولت قیمت آب، برق و گاز نیز تغییر نخواهد کرد.

همچنین در حالی که پیش از این اعلام شده بوده بودجه عمرانی دولت برای سال بعد حدود 60هزارمیلیارد تومان است، جزئیات جدید از لایحه نشان می‌دهد رقم بودجه عمرانی به 70هزار میلیارد تومان افزایش یافته است.

گفتنی است، نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه پیش از این اعلام کرده بود بر اساس بودجه دولت، کلیه درآمدهای حاصل از نفت به بودجه عمرانی و اشتغال زایی تخصیص خواهد یافت.

این در حالی است که رئیس سازمان برنامه و بودجه تأکید کرده است:  لایحه بودجه 99 با کمترین وابستگی به نفت تهیه و تنظیم شده است.

به گزارش تسنیم، رئیس جمهور فردا لایحه بودجه 484هزار میلیارد تومانی را با 19 جلد پیوست به مجلس شورای اسلامی تقدیم می‌کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.