دوشنبه, 20 مرداد 1399 :: Monday, 10 August 2020
 
کد خبر: 73547

حاجی‌میرزایی: ۱۲۰لیتر بنزین برای سرویس‌های مدارس در نظر گرفته شد

حاجی‌میرزایی: ۱۲۰لیتر بنزین برای سرویس‌های مدارس در نظر گرفته شد
وزیر آموزش و پرورش گفت: تا سقف ۱۲۰لیتر ماهانه برای سرویس‌های مدارس در نظر گرفته شده است و متناسب با پیمایش و پس از ثبت در سامانه به‌صورت ریالی بهای آن به رانندگان پرداخت می‌شود.
پایگاه خبری ریشه

محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به تدابیر دولت برای تأمین سوخت سرویس مدارس، اظهار داشت: با هماهنگی‌هایی که از طریق ستاد سوخت به‌عمل آمده، مقرر شده است کلیه سرویس‌هایی که برای مدارس مورد استفاده قرار می‌گیرد، در سامانه سپند (سامانه پایش ناوگان حمل‌ونقل دانش‌آموزی) در وزارت کشور، اطلاعات‌شان را ثبت کنند.

وی ادامه داد:‌ پس از ثبت اطلاعات در سامانه "سپند"، متناسب با پیمایشی که انجام می‌شود،‌ سهمیه لازم برای آنها درنظر گرفته خواهد شد، نوع سرویس‌ها متفاوت است، چراکه برخی از مسیرهای سرویس‌های مدارس کوتاه و برخی طولانی است.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: تا سقف 120 لیتر ماهانه برای سرویس‌های مدارس در نظر گرفته شده است و متناسب با پیمایش و پس از ثبت در سامانه به‌صورت ریالی بهای آن به رانندگان پرداخت می‌شود.

حاجی‌میرزایی در پایان خاطرنشان کرد: رانندگان سرویس‌های مدارس نگران نباشند، زیرا به‌سرعت تمهیدات اجرایی به‌عمل می‌آید و سرویس مدارس از سوخت سهمیه‌ای استفاده می‌کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.