• افزایش ناآرامی در عراق؛ نتیجه سفر مقامات آمریکا

    افزایش ناآرامی در عراق؛ نتیجه سفر مقامات آمریکا

    پس از سفرهای اخیر دو مقام عالی رتبه آمریکا به عراق شاهد شدت پیدا کردن ناآرامی‌ها در عراق و حمله به کنسولگری ایران در نجف بودیم که قطعاً یکی دیگر از قطعات پازل توطئه آمریکا و متحدان منطقه‌ای آن در راستای تخریب روابط میان ایران و عراق بود.
شنبه, 16 آذر 1398 :: Saturday, 7 December 2019
 
کد خبر: 73359

اقدام سربازان چینی به پاکسازی خیابان‌های هنگ‌کنگ

 سربازان ارتش ملی جمهوری خلق چین با حضور در خیابان‌های هنگ‌کنگ در پاکسازی زباله‌ها و موانع موجود کمک کردند. سربازان ارتش ملی جمهوری خلق چین با حضور در خیابان‌های هنگ‌کنگ در پاکسازی زباله‌ها و موانع موجود کمک کردند.
پایگاه خبری ریشه

به نقل از خبرگزاری فرانسه، ارتش چین روز شنبه تأیید کرد نیروهای ارتش این کشور برای پاکسازی خیابان‌های هنگ کنگ از پادگان‌ها خارج شدند.

سربازان ارتش ملی جمهوری خلق چین پس از تظاهرات ضد دولتی، با حضور در خیابان‌های هنگ‌کنگ، به ساکنان این مناطق در پاکسازی زباله‌ها و موانع‌ موجود، کمک کردند.

1
10890769_208.jpg.png
10890758_850.jpg

 

هنگ‌کنگ از پنج ماه گذشته درگیر بحرانی است که با اعتراض به قانون استرداد مجرمان به خاک اصلی چین آغاز شد. طبق این قانون هنگ‌کنگ می‌توانست برخی مجرمان را برای ادامه محاکمه یا اجرای مجازات، به سرزمین اصلی چین بفرستد.

اگرچه این قانون اکنون به طور کلی کنار گذاشته شده، اما اعتراضات در این منطقه ادامه دارد و در هفته‌های اخیر رنگ آشوب و خرابکاری به خود گرفته است.

منبع: باشگاه خبرنگاران
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.