دوشنبه, 18 فروردين 1399 :: Monday, 6 April 2020
 
کد خبر: 73261

بحران خودکشی منجر به مرگ در آمریکا

بحران خودکشی منجر به مرگ در آمریکا
طبق گزارش جدید آژانس مراقبت‌های بهداشتی و درمانی منطقه اورنج کانتی در کالیفرنیا نرخ خودکشی در این منطقه به بالاترین میزان خود رسیده است.
پایگاه خبری ریشه

بر اساس آمار منتشر شده به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر ۱۰.۸ نفر اقدام به خودکشی در منطقه اورنج کانتی کالیفرنیا به ثبت رسیده است.

نرخ خودکشی در آمریکا از سال ۲۰۱۴ تا سال ۲۰۱۸ نشان می‌دهد که این پدیده در میان افراد میانسال و سالمند اورنج کانتی بیشتر شیوع داشته است. در این بازه زمانی، در مجموع ۱۶۴۸ نفر دست به خودکشی منجر به مرگ زدند.

این گزارش می‎گوید که مردان میانسال و سفید پوست بیشترین گروه احتمالی افرادی هستند که در منطقه اورنج کانتی اقدام به خودکشی منجر به مرگ کردند.

قبرستان

آمار موسسه ملی بهداشت روانی آمریکا می‎گوید که خودکشی به عنوان دومین عامل اصلی مرگ و میر در رده سنی ۱۰ تا ۳۵ سال بوده است.

علاوه بر آن، یک گزارش ملی جدید در آمریکا با محوریت سلامت زنان و کودکان می‌گوید طی ۳ سال گذشته خودکشی در میان جوانان کالیفرنیا در رده سنی ۱۵ تا ۱۹ سال، ۳۴ درصد افزایش داشته است. این میزان از نرخ خودکشی به طور قابل توجهی بیشتر از افزایش ۲۵ درصدی در سطح این کشور بوده است.

جانیس هاکابی، مدیر سازمان استراژی بهداشت مادران و کودکان در بالتیمور می گوید، افزایش ۳۴ درصدی خودکشی نوجوانان در کالیفرنیا طی ۳ سال گذشته بسیار نگران کننده است.

گزارش‌ها همچنین حاکی از آن است که نرخ خودکشی در اورنج کانتی در رده سنی ۱۰ تا ۱۷ سال از ۴ نفر در سال ۲۰۱۴ به ۱۱ نفر در سال ۲۰۱۶ افزایش یافته است.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.