چهارشنبه, 25 تير 1399 :: Wednesday, 15 July 2020
 
کد خبر: 72266

معاون ورزش و جوانان: برند استقلال و پرسپولیس، مبنای اصلی واگذاری این ۲ باشگاه خواهد بود

معاون ورزش و جوانان: برند استقلال و پرسپولیس، مبنای اصلی واگذاری این ۲ باشگاه خواهد بود
جمشید تقی‌زاده،‌ معاون وزیر ورزش و جوانان گفت که برند، مبنای اصلی واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس خواهد بود.
پایگاه خبری ریشه

جمشید تقی‌زاده، معاون وزیر ورزش و جوانان که مسئول پیگیری واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس است، در گفت‌وگو با پایگاه خبری این وزارتخانه درخصوص واگذاری این دو باشگاه به بخش خصوصی اظهار داشت: در دو ماه گذشته، هشت جلسه منظم و مستمر با حضور مدیران عامل استقلال و پرسپولیس و مدیران سازمان بورس و فرابورس و همینطور سازمان خصوصی‌سازی برگزار کرده‌ایم.

وی درباره محتوای جلسات و ارتباط آن با روند واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: گردش کار تمامی جلسه‌ها که در اختیار وزیر ورزش و جوانان هم گذاشته می‌شود، بررسی چگونگی وضعیت روند واگذاری شرکت‌های فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس است و هدف ما هم تسریع در این بخش است.

معاون وزیر ورزش و جوانان درباره مبنای واگذاری دو باشگاه تصریح کرد: روش‌های مختلفی به بحث گذاشته شده است و توسط کارشناسان دو سازمان بورس و اوراق بهادار و خصوصی‌سازی دنبال می‌شود، اما برند دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، مبنای اصلی واگذاری خواهد بود. خوشبختانه شفافیت مالی، حسابرسی قانونی و سامان یافتن وضعیت مالیاتی دو باشگاه وضعیت خوبی را برای واگذاری ایجاد کرده و اکنون صورت‌های مالی سال‌های 95 ، 96 و 97 استقلال و پرسپولیس، به سازمان فرابورس فرستاده شده است

تقی‌زاده افزود: همانطور که آقای سلطانی‌فر هم از مدیران عامل و هیئت مدیره استقلال و پرسپولیس خواستند نسبت به تسریع روند واگذاری و خصوصی شدن دو باشگاه اهتمام بیشتری داشته باشند. ما با کمک مدیران و کارشناسان سازمان بورس و سازمان خصوصی‌سازی، درصدد این هستیم که هر چه سریع‌تر، روند خصوصی‌سازی دو باشگاه انجام گیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.