• واقعیت یا بهانه تجار برای کاهش کنترل‌ها!؟

  واقعیت یا بهانه تجار برای کاهش کنترل‌ها!؟

  رئیس سندیکای تولیدکنندگان مواد شیمیایی، دارویی و بسته‌بندی دارویی سهم قاچاق معکوس را از کل بازار دارو در حدود سه درصد اعلام کرد و گفت: پشت پرده مطرح شدن قاچاق معکوس دارو این است که کنترل حوزه ارزی بر واردات دارو و سایر مولفه‌ها از جمله تولید دارو تحت لیسانس شرکت‌های خارجی کاهش یابد.
جمعه, 26 مهر 1398 :: Friday, 18 October 2019
 • ترامپ: بگذارید اسد با ترکیه بجنگد

  ترامپ: بگذارید اسد با ترکیه بجنگد

  رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد کشورش حاضر نیست برای دفاع از «سرزمین دشمن» بجنگد و دولت سوریه باید برای دفاع از کُردها و خاک خود با ترکیه بجنگد.
 
کد خبر: 71719

پهپاد ۲۷۳ میلیون دلاری آمریکا را زدیم قله استکبار فرو ریخت

پهپاد ۲۷۳ میلیون دلاری آمریکا را زدیم قله استکبار فرو ریخت
رئیس گروه ژئوپلوتیک مرکز راهبردی جمهوری اسلامی ایران گفت: پهپاد ۲۷۳ میلیون دلاری بدون سرنشین گلوبال هاوک از فراز بسیاری از کشور‌ها عبور کرده بود و هیچ کدام از آن‌ها نتوانسته بودند این پهپاد را شناسایی کنند، ولی دیدیم که نیروی هوافضای سپاه با بکارگیری سامانه دفاعی بومی، این پهپاد را زد و قله استکبار را فروریخت.
پایگاه خبری ریشه

امیر «محمدحسن نامی» با بیان اینکه قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران اعم از ارتش و سپاه در منطقه غرب آسیا خصوصا در خلیج فارس قدرت قابل توجهی است، اظهار کرد: دشمنان این قدرت را در برآورد‌های اطلاعاتی خود لحاظ می‌کنند و می‌دانند که از توانایی رو در رو شدن با جمهوری اسلامی ایران در این منطقه را برخوردار نیستند.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران امروز تنها نیست و بسیاری از گروه‌ها و کشور‌های محور مقاومت، پشتیبان جمهوری اسلامی ایران هستند، افزود: اگر استکبار یا صهیونیسم بین‌الملل حماقت کند و علیه جمهوری اسلامی ایران اقدامی کند، آسیب و خسارت سختی خواهد دید که این آسیب‌ها در سرزمین فلسطین اشغالی غیرقابل جبران خواهد بود.

رئیس گروه ژئوپلوتیک مرکز راهبردی جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: امروز کشور‌های مرتجع منطقه در ماجرای یمن متوجه شده‌اند که نمی‌توانند در برابر کشوری که حتی در تامین غذا و سلاح خود مشکل داشته و دارد نیز کاری از پیش ببرند.

امیر نامی گفت: پهپاد ۲۷۳ میلیون دلاری بدون سرنشین گلوبال هاوک از فراز بسیاری از کشور‌ها عبور کرده بود و هیچ کدام از آن‌ها نتوانسته بودند این پهپاد را شناسایی کنند، ولی دیدیم که نیروی هوافضای سپاه با بکارگیری سامانه دفاعی بومی، این پهپاد را زد و قله استکبار را فروریخت.

وی در پایان با بیان اینکه هنوز همه توان دفاعی ایران بروز و ظهور پیدا نکرده است و سرنگون کردن پهپاد فوق‌پیشرفته آمریکایی، تنها گوشه‌ای از قدرت نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران بود، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران خواستار جنگ نیست، ولی اگر روزی جنگ بر کشور ما تحمیل شود، تحمیل‌کنندگان این جنگ شکست سختی خورده و از کرده خود پشیمان خواهند شد.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.