چهارشنبه, 29 آبان 1398 :: Wednesday, 20 November 2019
  • نحوه برخورد پلیس فرانسه با اعتراضات

    نحوه برخورد پلیس فرانسه با اعتراضات

    یک سال از آغاز تظاهرات سراسری در فرانسه می‌گذرد و در طول این مدت خشونت پلیس علیه معترضان که تیراندازی مستقیم با گلوله جنگی و شلیک گلوله پلاستیکی به سمت چشمان تظاهرکنندگان تنها بخش کوچکی از آنها به شمار می‎رود، همچنان با شدت بیشتری ادامه دارد.
 
کد خبر: 70281

زندگی میلیون ها آفریقایی در معرض تهدید

زندگی میلیون ها آفریقایی در معرض تهدید
 خشکسالی زندگی ۱۵ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از مردم آفریقا را تهدید می‌کند به طوری‌که آن‌ها به شدت به کمک‌های بشردوستانه نیازمند هستند.
پایگاه خبری ریشه

به نقل از تلویزیون سی جی تی ان گزارش داد، خشکسالی زندگی ۱۵ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از مردم آفریقا را تحت تاثیر خود قرار داده است و آن‌ها به شدت به کمک‌های بشردوستانه نیازمند هستند.

خشکسالی سبب از بین رفتن چراگاه‌ها و منابع آبی منطقه شده است. خشکسالی همچنین سبب تلف شدن شمار زیادی از دام‌های منطقه شده است.

در سومالی ۵ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر به کمک‌های بشردوستانه به شدت نیازمند هستند. در کنیا ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر به کمک نیازمند هستند.

شمار افرادی که تحت تاثیر خشکسالی در اتیوپی قرار دارند به ۸ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر رسیده است. خشکسالی همچنین سبب آوارگی میلیون‌ها نفر شده است. در سودان جنوبی هم ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار نفر تحت تاثیر قحطی قرار دارند.

منبع: ستاد حقوق بشر قوه قضائیه
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.