سه شنبه, 26 شهريور 1398 :: Tuesday, 17 September 2019
 
کد خبر: 70112

پیشنهاد یک نماینده؛ از روند تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی تحقیق و تفحص شود

پیشنهاد یک نماینده؛ از روند تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی تحقیق و تفحص شود
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وقتی وزیر عنوان می‌کند از یک میلیارد و دویست میلیون تومانی که به بخش دارو اختصاص پیدا کرده است خبری ندارد و نمی‌داند به چه کسانی داده‌اند و نمی‌داند چه دارویی آمده و چه کسی قیمت‌گذاری کرده و به چه نحوی توزیع شده است باید تا انتهای این قضیه را خواند.
پایگاه خبری ریشه
نادر قاضی‌پور گفت: باید روند تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی مورد تحقیق و تفحص مجلس قرار گیرد.
وی تاکید کرد: پیرو بودجه سال ۹۸ ما ۱۴ میلیارد از منابع بودجه را به تامین کالای اساسی اختصاص دادیم و قرار بود دولت در جریان انتقال این منابع به مردم کالابرگ و کوپن چاپ کند تا مردم از این منابع برخوردار شوند.
این نماینده مجلس بیان داشت: متاسفانه دولت ماموریت خود در تخصیص منابع کالای اساسی را به طور شفاف انجام نداد تا مشخص شود سهم داخلی از این منابع ۱۴ میلیاردی به چه میزان است یا اینکه سهم تعاونی‌ها چقدر است؟
 
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: ما همچنان نمی‌دانیم که منابع ۱۴ میلیاردی به چه کسانی داده می‌شود. وقتی وزیر این دولت با حضور در فراکسیون اصولگرایان و کمیسیون بهداشت و درمان عنوان می‌کند که از یک میلیارد و دویست میلیون تومانی که به بخش دارو اختصاص پیدا کرده خبری ندارد و نمی‌داند به چه کسانی داده‌اند و نمی‌داند چه دارویی آمده و چه کسی قیمت گذاری کرده و به چه نحوی توزیع شده است.
وی تاکید کرد: باید تا انتهای این قضیه را خواند بنابراین نیاز است از روند تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی تحقیق و تفحصی صورت گیرد. ان‌شاءالله ما در جریان و پیگیری این تحقیق و تفحص خواهیم بود.
 
منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.