شنبه, 28 دى 1398 :: Saturday, 18 January 2020
 
کد خبر: 69736

مصادیق امروزی آئین برائت؛ از وحشیگری آمریکا با «داعش» و «بلک واتر» تا مظلوم‌کشی‌ و جنگ‌افروزی‌ در دنیا

مصادیق امروزی آئین برائت؛ از وحشیگری آمریکا با «داعش» و «بلک واتر» تا مظلوم‌کشی‌ و جنگ‌افروزی‌ در دنیا
مروز برائت از جبهه‌ی شرک و کفر مستکبران و در رأس آن آمریکا، به ‌معنی برائت از مظلوم‌کشی و جنگ‌افروزی است، به ‌معنی محکوم کردن کانون‌های تروریسم از قبیل داعش و بلک‌واتر آمریکایی است، به‌معنی نهیب امت اسلامی بر سر رژیم کودک‌کش صهیونیست و پشتیبانان و کمک‌کنندگان آن است.
پایگاه خبری ریشه

مقام معظم رهبری در پیامی به زائران بیت‌الله‌الحرام، ۶ مصداق امروزی آیین برائت از مشرکین و مستکبران را بیان فرمودند.

در بخشی از پیام معظم‌له آمده بود: آئین برائت که به ‌معنی بیزاری از همه‌ی بی‌رحمی‌ها و ستم‌ها و زشتی‌ها و فسادهای طواغیت هر زمان و ایستادگی در برابر زورگوئی و باج‌گیری مستکبران دوران‌ها است، یکی از برکات بزرگ حج و فرصتی برای ملت‌های مظلوم مسلمان است. امروز برائت از جبهه‌ی شرک و کفر مستکبران و در رأس آن آمریکا، به ‌معنی برائت از مظلوم‌کشی و جنگ‌افروزی است، به ‌معنی محکوم کردن کانون‌های تروریسم از قبیل داعش و بلک‌واتر آمریکایی است، به‌معنی نهیب امت اسلامی بر سر رژیم کودک‌کش صهیونیست و پشتیبانان و کمک‌کنندگان آن است. به‌معنی محکومیت جنگ‌افروزی‌های آمریکا و دستیارانش در منطقه‌ی حساس غرب آسیا و شمال افریقا است که رنج و مرارت ملت‌ها را به نهایت رسانده و هر روزه مصیبتهای سنگینی بر آنان وارد کرده است. به‌معنی بیزاری از نژادپرستی و تبعیض بر اساس جغرافیا و نژاد و رنگ پوست است، به‌معنی بیرازی از رفتار استکباری و خباثت‌آمیز قدرتهای متجاوز و فتنه‌انگیز دربرابر رفتار شرافتمندانه و نجیبانه و عادلانه‌ئی است که اسلام همه را به آن دعوت می‌کند.

برائت از جبهه‌ شرک و کفر؛ «داعش» و «بلک واتر» بازوان آمریکا در وحشیگری و ترویج تروریسم
امروز دیگر بر هیچکس پوشیده نیست که سازنده اصلی گروه تروریستی تکفیری داعش، آمریکایی‌ها بودند؛ چند تن از مقامات آمریکایی مستقیما بر این موضوع صحه گذاشته‌اند؛ در حال حاضر نیز با وجود آنکه شیرازه داعش با رشادت رزمندگان محور مقاومت از هم پاشیده است، تروریست‌های آمریکایی کماکان در حال دادن تنفس مصنوعی به این تروریست‌های تکفیری هستند.

اگر عناصر داعش به عنوان تروریست‌های اجاره‌ای آمریکا شناخته می‌شوند، تروریست‌های بلک واتر را  رسما باید مستخدم ارتش آمریکا دانست؛ شبکه‌ای از مزدوران آدمکش و قسی‌القلب که برای پول و به دستور اربابان آمریکایی‌شان هر  جنایت سبعانه‌ای را مرتکب می‌شوند.

بلک‌واتر به عنوان یک شرکت خصوصی به اصطلاح امنیتی و  در اصل با کارکرد تروریستی و آدمکشی در سال ۱۹۹۷ توسط دو تروریست به نام‌های «اریک پرنس» و «آل کلارک» تاسیس شد. این شرکت ارتباط تنگاتنگی با نهادهای نظامی و امنیتی آمریکا دارد؛ در سال ۲۰۱۰ قراردادی به مبلغ ۲۵۰ میلیون دلار میان بلک واتر و آژانس مرکزی اطلاعات آمریکا (سیا) منعقد کرد.

مظلوم‌کشی‌ها و جنگ‌افروزی‌های آمریکا در اقصی نقاط دنیا؛ از بوسنی تا یمن
رژیم آمریکا و اذناب این رژیم بویژه صهیونیست‌ها و سعودی‌ها یدطولایی در مظلوم‌کشی و جنگ‌افروزی در اقصی نقاط دنیا دارند. از کلمبیا و هندوراس و پاناما در آمریکای جنوبی و مرکزی تا بوسنی در اروپا و سومالی در آفریقا و فلسطین و عراق و افغانستان و یمن در غرب آسیا. در جای جای دنیا ردپای جنایتکاری و مظلوم‌کشی و جنگ‌افروزی آمریکایی‌ها و اذناب این رژیم سفاک به آشکارترین شکل ممکن قابل رویت است.

از ۱۵ مهر ۱۳۸۰ ( ۷ اکتبر ۲۰۰۱) که نظامیان تروریست آمریکایی به افغانستان لشکرکشی کردند تا امروز، مردم مظلوم افغان هر روزه با رخدادهای جنایت‌بار و تروریستی از سوی آمریکا و اذنابش مواجه می‌شوند.  

در شهریور ۱۳۹۰، مرکز مطالعات استراتژیک افغانستان اعلام کرد بر اساس گزارش بیمارستان‎های ولایت‌های شرقی افغانستان، مهمترین دلیل تولد کودکان با نارسایی‌های کلی جسمی و ذهنی در این مناطق، استفاده نیروهای آمریکایی از سلاح‎های شیمیایی بوده است. بر اساس اطلاعیه مرکز مطالعات استراتژیک افغانستان، گزارش‎هایی مبنی بر اینکه آمریکا در سال‎های اولیه تجاوزش به افغانستان از تسلیحات حاوی مواد شیمیایی و رادیو اکتیو در نقاط مختلف این کشور استفاده کرده، وجود دارد.

تجاوز ارتش تروریستی آمریکا به عراق در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۰ به پایان رسید و در این ۸ سال، ۸ ماه و ۲۸ روز، تروریست‌های آمریکایی انواع و اقسام جنایت‌ها و مظلوم‌کشی‌ها را در عراق مرتکب شدند؛ جنایت‌هایی که برای پرداختن به همه آنها نیاز به تحریر چندین جلد کتاب قطور است.

فقط ذکر یک نمونه از اقدامات سبعانه آمریکایی‌ها در عراق، عمق خوی درنده و وحشیانه نظامیان تروریست آمریکایی را ثابت می‌کند. کریس کایل یکی از اعضای تروریست یگان ویژه نیروی دریایی آمریکا بود که از زمان تجاوز آمریکا به عراق در سال ۲۰۰۳، چهار بار به این کشور اعزام شد. کایل به عنوان تک‌تیرانداز به سمت صدها شهروند عراقی تیراندازی کرد و  ۲۵۵ تن از آن‌ها را که غیرنظامی بودند، کشت و به شیطان‌الرمادی معروف شد؛ نکته قابل تامل آنکه کایل بواسطه تیراندازی به سمت شهروندان عراقی وکشتن آنها، بارها مورد تقدیر وزارت جنگ آمریکا (پنتاگون) قرار گرفت و چند مدال نقره‌ای از جانب آنها دریافت کرد. کایل این تروریست آمریکایی در کتاب خاطرات خود نیز به کشتار شهروندان مظلوم عراقی، افتخار کرد!

روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی/ جلادانی که به کودکان شیرخواره هم رحم نمی‌کنند
رژیم غاصب و ظالم صهیونیستی در کودک‌کشی، تبحر زیادی دارد و در طول حیات ننگین و نامشروع این رژیم سرطانی، هزاران کودک مظلوم فلسطینی به دست جلادان غاصب صهیونیست کشته شده‌اند.

آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل روز جمعه ۴ مرداد ۹۸ در جلسه شورای امنیت، گزارش سالانه «کودکان و درگیری‌های مسلحانه» را قرائت کرد؛ در این گزارش آمده بود: میزان کشتار و مصدومیت کودکان فلسطینی توسط نیرو‌های نظامی اسرائیل در سال ۲۰۱۸ به بالاترین سطح خود در ۴ سال گذشته رسیده است.

بر اساس این گزارش در سال ۲۰۱۸، بالغ بر ۵۹ کودک فلسطینی توسط نیرو‌های نظامی و امنیتی صهیونیستی به قتل رسیده و ۲۷۵۶ کودک فلسطینی نیز مجروح شده‌اند.

سیاه‌پوستان و اقلیت‌‌ها؛ قربانی نژادپرستی نهادینه در رژیم آمریکا
رژیم آمریکا و اذناب این رژیم بویژه صهیونیست‌ها، در زمره رژیم‌های آپارتاید و تبعیض نژادی قرار می‌گیرند؛ برای اثبات این گزاره کافی است به نمونه‌هایی از تضییع حقوق سیاهان و رنگین پوستان در خودِ آمریکا اشاره کنیم؛ تضییع حقوقی که بعضا خود را  در قالب جنایت ماموران دولتی آمریکا علیه سیاه‌پوستان نشان می‌دهد.

«ماموران پلیس آمریکا یک مرد سیاهپوست غیر مسلح را پس از آنکه به اشتباه فکر کردند سلاحی به همراه دارد، به ضرب گلوله کشتند»؛ این عنوان خبری متداولی است که هرازچندگاهی بر روی خروجی رسانه‌های آمریکا و سایر نقاط دنیا قرار می‌گیرد؛ این اتفاق ناگوار و این جنایت ارتکابی توسط ماموران رژیم آمریکا به قدری رایج شده که از ضریب حساسیت آن کاسته شده است و اذهان عمومی در داخل آمریکا و افکار عمومی جهانیان گویی با این جنایتکاری ماموران آمریکایی کنار آمده‌اند!

نتایج تحقیقات دانشگاه نراتگرز آمریکا نشان می‌دهد که انواع خشونت‎های پلیس آمریکا حتی علیه افرادی که تحت تعقیب نیستند ششمین دلیل عمده مرگ جوانان ۲۵ تا ۲۹ ساله آمریکایی به خصوص سیاه‌پوستان این کشور است.

نتایج این تحقیق حاکی از آن است که احتمال کشته شدن مردان سیاه‌پوست در آمریکا از سوی پلیس ۲.۵ برابر بیشتر از سفید پوستان است.

جنگ‌افروزی‌های آمریکا در غرب آسیا و شمال آفریقا
بنا بر شواهد و قرائن آشکار، اصلی‌ترین عامل ناامنی و بی ثباتی در برخی قسمت‌های غرب آسیا، حضور آمریکا و نیرو‌های آمریکایی است. از ۳۱ شهریور ۱۳۹۳ که ائتلاف آمریکایی به اسم مقابله با داعش به سوریه لشکرکشی کرد، صد‌ها مورد توسط نیرو‌های محلی ثبت و ضبط شد که حاکی از تجهیز و تسلیح پنهانی داعش توسط آمریکا بود.

آمریکایی‌های متجاوز از شهریور ۱۳۹۳ (سپتامبر ۲۰۱۴) بدون مجوز دولت قانونی سوریه و به اسم ائتلاف ضدداعش به سوریه لشکرکشی کردند. تجاوز آمریکا به سوریه در روند مبارزه ارتش این کشور با تروریست‌ها بویژه عناصر داعش، خلل ایجاد کرد و نظامیان متجاوز آمریکایی در سوریه نه تنها با داعش نمی‌جنگیدند که در هر مهلکه‌ای که عناصر داعش زمینگیر می‌شدند، به نجات آن‌ها می‌شتافتند؛ در این رابطه اسناد و نشانه‌های متقن و غیرقابل خدشه‌ای وجود دارد.

از سویی دیگر، متجاوزان آمریکایی در مدت ۵ سال حضور خود در سوریه، به کرات طی حملاتی بجای عناصر تروریست داعش، غیرنظامیان بیگناه سوری را هدف قرار می‌دادند. آمریکایی‌ها چندین بار در طول ۵ سال اخیر ناگزیر شدند که به کشتار غیرنظامیان سوری توسط نیروهایشان اعتراف کنند؛ البته نام این جنایت‌ها را «اشتباه سهوی» گذاشتند!

شواهد و قرائن حاکی از آن است که اعلام خروج نظامیان آمریکایی از سوریه تنها یک تاکتیک برای فریب است و سردمداران آمریکا پس از شکست و اضمحلال کامل داعش توسط محور مقاومت و ناامید شدن از پیشبرد نقشه‌هایشان توسط تروریست‌ها، در پی توطئه‌ای جدید هستند و آن توطئه ایجاد «منطقه حائل» در شمال سوریه است.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.