پنجشنبه, 28 شهريور 1398 :: Thursday, 19 September 2019
 
کد خبر: 69718

پرداخت ۹۰ درصد از مطالبات گندم کاران

پرداخت ۹۰ درصد از مطالبات گندم کاران
رئیس بنیاد توانمند سازی گندم گفت: از زمان آغاز برداشت گندم تاکنون، حدود ۹۰ درصد از مطالبات گندم کاران پرداخت شده همچنین مراکز خرید گندم تا اواخر آبان ماه برقرار خواهند بود.
پایگاه خبری ریشه
علی قلی ایمانی  در خصوص میزان واریز مطالبات گندم کاران اظهار کرد: تاکنون بیش از ۹۰ درصد مطالبات گندم کاران پرداخت شده و مابقی در حال انجام امور بانکی هستند.
وی درادامه افزود: برداشت گندم هم اکنون با تمام سرعت انجام می‌گیرد و این برداشت‌ها حدودا تا ۲۰ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.
رئیس بنیاد توانمند سازی گندم بیان کرد: برخی از کشاورزان به دلیل کرایه‌های حمل بار و دلایل دیگر، گندم را در انبار‌های خود ذخیره می‌کنند به همین منظور مراکز خرید گندم تا اواخر آبان ماه بر قرار خواهند بود.
ایمانی در رابطه با نحوه خرید گندم از گندم کاران تصریح کرد: گندم کار محصول خود را به مراکز خرید تحویل می‌دهد سپس این مراکز با وارد کردن اطلاعات در وزارت جهاد و بانک کشاورزی، پس از گذشت ده تا دوازده روز مبلغ به حساب کشاورز واریز خواهد شد.
وی با اشاره به انجام امور بانکی در خرید تضمینی گندم ادامه داد: امور بانکی برای خرید گندم در سال جاری به روز رسانی شده اند و مطالبات گندم کاران نسبت به سال‌های گذشته با سریع‌ترین حد ممکن پرداخت شده اند.
رئیس بنیاد توانمند سازی گندم در خصوص ارزش ریالی مبالغ پرداختی به گندم کاران گفت: تاکنون بالغ بر ۱۲ هزار میلیارد تومان به گندم کاران پرداخت شده است.
منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.