شنبه, 28 دى 1398 :: Saturday, 18 January 2020
 
کد خبر: 69578

روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی
یکی از مصادیق برائت از مشرکین که در پیام مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته بود، به‌معنی نهیب امت اسلامی بر سر رژیم کودک‌کش صهیونیست و پشتیبانان و کمک‌کنندگان آن است. رژیم غاصب و ظالم صهیونیستی در کودک‌کشی، تبحر زیادی دارد و در طول حیات ننگین و نامشروع این رژیم سرطانی، هزاران کودک مظلوم فلسطینی به دست جلادان غاصب صهیونیست کشته شده‌اند.
پایگاه خبری ریشه

مقام معظم رهبری در پیامی به زائران بیت‌الله‌الحرام، ۶ مصداق امروزی آیین برائت از مشرکین و مستکبران را بیان فرمودند.

در بخشی از پیام معظم‌له آمده بود: آئین برائت که به ‌معنی بیزاری از همه‌ی بی‌رحمی‌ها و ستم‌ها و زشتی‌ها و فسادهای طواغیت هر زمان و ایستادگی در برابر زورگوئی و باج‌گیری مستکبران دوران‌ها است، یکی از برکات بزرگ حج و فرصتی برای ملت‌های مظلوم مسلمان است. امروز برائت از جبهه‌ی شرک و کفر مستکبران و در رأس آن امریکا، به ‌معنی برائت از مظلوم‌کشی و جنگ‌افروزی است، به ‌معنی محکوم کردن کانون‌های تروریسم از قبیل داعش و بلک‌واتر آمریکایی است، به‌معنی نهیب امت اسلامی بر سر رژیم کودک‌کش صهیونیست و پشتیبانان و کمک‌کنندگان آن است. به‌معنی محکومیت جنگ‌افروزی‌های آمریکا و دستیارانش در منطقه‌ی حساس غرب آسیا و شمال افریقا است که رنج و مرارت ملت‌ها را به نهایت رسانده و هر روزه مصیبتهای سنگینی بر آنان وارد کرده است. به‌معنی بیزاری از نژادپرستی و تبعیض بر اساس جغرافیا و نژاد و رنگ پوست است، به‌معنی بیرازی از رفتار استکباری و خباثت‌آمیز قدرتهای متجاوز و فتنه‌انگیز دربرابر رفتار شرافتمندانه و نجیبانه و عادلانه‌ئی است که اسلام همه را به آن دعوت می‌کند.

یکی از مصادیق برائت از مشرکین که در پیام مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته بود، به‌معنی نهیب امت اسلامی بر سر رژیم کودک‌کش صهیونیست و پشتیبانان و کمک‌کنندگان آن است.

رژیم غاصب و ظالم صهیونیستی در کودک‌کشی، تبحر زیادی دارد و در طول حیات ننگین و نامشروع این رژیم سرطانی، هزاران کودک مظلوم فلسطینی به دست جلادان غاصب صهیونیست کشته شده‌اند.

آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل روز جمعه ۴ مرداد ۹۸ در جلسه شورای امنیت، گزارش سالانه «کودکان و درگیری‌های مسلحانه» را قرائت کرد؛ در این گزارش آمده بود: میزان کشتار و مصدومیت کودکان فلسطینی توسط نیرو‌های نظامی اسرائیل در سال ۲۰۱۸ به بالاترین سطح خود در ۴ سال گذشته رسیده است.

بر اساس این گزارش در سال ۲۰۱۸، بالغ بر ۵۹ کودک فلسطینی توسط نیرو‌های نظامی و امنیتی صهیونیستی به قتل رسیده و ۲۷۵۶ کودک فلسطینی نیز مجروح شده‌اند.

در این میان، نکته قابل تامل آنکه، حجم جنایات و کودک‌کشی‌های رژیم‌ صهیونیستی در فلسطین به قدری زیاد شده که نهادی همچون سازمان ملل که رویه‌اش طی سال‌ها و دهه‌های اخیر سکوت کرکننده در برابر جنایتکاران قلدرمآب و مستکبر جهانی بوده است، اقدام به اعتراض نسبت به جنایات این رژیم کودک‌کش می‌کند.

در جریان حمله وحشیانه صهیونیست‌ها به مردم غزه در اردیبهشت ماه سال جاری، کودکی ۱۴ ماهه به نام «صبا محمود ابو عرار» در اثر حملات صهیونیست‌های کودک‌کش به منطقه «حی الزیتون» در جنوب نوار غزه به همراه مادرش به شهادت رسید.

فلسطین کودک کشی

البته به شهادت رساندن «صبا محمود ابو عرار» چهارده ماهه، نخستین کودک‌کشی صهیونیست‌ها نبود؛ این متجاوزان اشغالگر در دوره‌های مختلف دست به انواع و اقسام جنایت از جمله کشتن کودکان و نوزادان زده‌اند.

۲۵ اردیبهشت سال ۹۷ در جریان برگزاری راهپیمایی بازگشت فلسطینیان و تظاهرات روز نکبت (سالروز تاسیس رژیم اشغالگر)، صهیونیست‌های جنایت پیشه «لیلی انورالغندور» نوزاد ۸ ماهه فلسطینی را در شرق غزه به شهادت رساندند.

2

صهیونیست‌ها پیشتر نیز نشان داده بودند که در کودک‌کشی تبحری شگرف دارند؛ در مرداد ۹۴ خبری بهت‌آور بر روی تلکس‌های خبری سراسر دنیا قرار گرفت؛ آن خبر حکایت از آن داشت که شهرک‌نشینان اشغالگر صهیونیستی با حمایت ارتش این رژیم متجاوز به منزل خانواده‌ای در شهرک «دوما» واقع در جنوب شرق «نابلس» حمله کردند و در جریان این یورش وحشیانه، نوزاد شیرخواره‌ای را به آتش کشیدند.

این نوزاد «علی‌سعد دواشبه» نام داشت؛ اقدام شنیع و سبعانه صهیونیست‌ها در به آتش کشیدن این کودک شیرخواره موجی از واکنش‌ها را در میان همه آزادیخواهان جهان برانگیخت؛ تا آنجا که حتی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر جلاد صهیونیست‌ها نیز مجبور به واکنش منافقانه در قبال این توحش شد.

3

در آذرماه سال ۹۶ نیز صهیونیست‌ها یک نوزاد فلسطینی دیگر به نام «عماد اشکیان» را به شهادت رساندند. اشکیان هنگام شهادت تنها ۶ ماه سن داشت و در نتیجه تجاوز جنگنده‌های رژیم اشغالگر صهیونیستی به نوار غزه به شهادت رسید.

1

بدون تردید، خون این کودکان مظلوم و معصوم، دامن ناپاک سردمداران سفاک رژیم صهیونیستی را خواهد گرفت و هلاکت این جانیان را به جلو خواهد انداخت. 

 

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.