چهارشنبه, 14 خرداد 1399 :: Wednesday, 3 June 2020
 
کد خبر: 69562

اگر اسرائیل جنگ ۳۳ روزه را ادامه می‌داد با فاجعه بزرگی روبرو می‌شد

اگر اسرائیل جنگ ۳۳ روزه را ادامه می‌داد با فاجعه بزرگی روبرو می‌شد
سید حسن نصرالله با اشاره به پیروزی جنگ ۳۳ روزه گفت که این اتفاق یک پیروزی الهی بود و هیچ تفسیر دیگری ندارد.
پایگاه خبری ریشه

دبیر کل جنبش حزب‌الله لبنان به مناسبت سیزدهمین سالروز پیروزی این جنبش در جنگ ۳۳ روزه، در شهر بنت جبیل سخنرانی کرد.

سید حسن نصرالله با اشاره به پیروزی جنگ ۳۳ روزه گفت که این اتفاق یک پیروزی الهی بود و هیچ تفسیر دیگری ندارد.

سید حسن نصرالله همچنین گفت: حضور مردمی بالا در این مراسم از میزان بالای ایمان آن‌ها به قدرت پیروزی بر دشمن حکایت دارد.

دبیر کل حزب الله لبنان تاکید کرد: امنیت و قدرت بازدارنده امروز که مردم ما آن را احساس می‌کنند در نتیجه جهاد و خستگی و فداکاری به دست آمده است.

نصرالله: ترس دشمن از حمله به لبنان به خاطر سخنرانی‌ها و سر دادن شعار به وجود نیامده بلکه به وسیله کار شبانه روزی استکه از سال ۱۹۸۲ آغاز شده است.جنگی که در سال ۲۰۰۶ علیه لبنان آغاز شد برای ایجاد خاورمیانه جدید و در تکمیل جنگ آمریکا در منطقه صورت گرفت

وی با اشاره به اینکه اگر اسرائیل جنگ را ادامه می‌داد با فاجعه بزرگی روبرو می‌شد گفت: جنگ ۳۳ روزه شروعی بود برای نابودی مقاومت و سرنگون کردن حکومت سوریه و تثبیت اشغالگری آمریکا در عراق، شرایط انسانی و اجتماعی که جنگ بر ما تحمیل کرد ما را به پایان جنگ قانع کرد.

نصرالله  جنگ 33 روزه را یک پیروزی از جانب خداوند خواند و تاکید کرد: بولتون به کشور‌های عربی در نیویورک گفته بود که تا قبل از شکست حزب الله و خلع سلاحش جنگ متوقف نخواهد شد.: امکاناتی که امروز در اختیار داریم به هیچ وجه با شرایط جنگ ۳۳ روزه قابل مقایسه نیست.

سید حسن نصرالله همچنین گفت: وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اصرار داشت که بنت جبیل را اشغال کند تا بگوید اسرائیل از خانه عنکبوت سست‌تر نیست، اما شکست خورد.

دبیر کل حزب الله ضمن تهدید رژیم صهیونیستی در صورت تجاوز مجدد به خاک لبنان گفت: نیروی زمینی اسرائیل نمی‌تواند عملیات زمینی علیه لبنان و یا غزه راه بیاندازد. اگر دوباره به ما تجاوز کنید همه خاک جنوب لبنان مانند مربع پایداری که امروز در آن جشن می‌گیریم خواهد بود.

سید حسن نصرالله خطاب به صهیونیست ها گفت: به صورت پخش مستقیم شاهد نابودی تیپ‌های اسرائیلی خواهید بود.

نصرالله عملیات فلسطینی‌ها در کرانه باختری و نوار غزه و قدس اشغالی را نشانگر بالا رفتن میزان مقاومت در منطقه است و افزود: افتخار می‌کنیم عضوی از محور مقاومت هستیم که مانع از جنگ افروزی می‌شود.

 

دبیرکل حزب‌الله لبنان تاکید کرد:خودداری آمریکا از اعلام جنگ علیه ایران یک دستاورد است؛ چراکه ثابت می‌کند ترامپ متوجه قدرت نظامی ایران است. ملت ایران زیر فشارها مذاکره نمی‌کند و جنگ علیه ایران یعنی جنگ علیه محور مقاومت؛ جنگ با ایران کل منطقه را شعله‌ور می‌کند.

 

منبع : العالم

انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.