• افزایش ناآرامی در عراق؛ نتیجه سفر مقامات آمریکا

    افزایش ناآرامی در عراق؛ نتیجه سفر مقامات آمریکا

    پس از سفرهای اخیر دو مقام عالی رتبه آمریکا به عراق شاهد شدت پیدا کردن ناآرامی‌ها در عراق و حمله به کنسولگری ایران در نجف بودیم که قطعاً یکی دیگر از قطعات پازل توطئه آمریکا و متحدان منطقه‌ای آن در راستای تخریب روابط میان ایران و عراق بود.
شنبه, 16 آذر 1398 :: Saturday, 7 December 2019
 
کد خبر: 69318

رسوایی اخلاقی جفری اپستین که به خودکشی منجر شد

رسوایی اخلاقی جفری اپستین که به خودکشی منجر شد
نشریه گاردین در گزارشی می‎گوید آمار‌ها نشان می‌دهد در مجموع تقریباً ۸ تا ۱۲ درصد کودکانی که در آمریکا زندگی می‌کنند، سوء استفاده جنسی را در زندگی خود تجربه کرده‎اند.
پایگاه خبری ریشه
رسوایی اخلاقی " جفری اپستین " یکی از سرمایه داران آمریکا موقعیت مناسبی برای پی بردن به شیوع سوء استفاده جنسی از کودکان در این کشور به حساب می‌آید تا بتوان عمق فاجعه را برای قربانی شدن کودکان به خوبی به تصویر کشید.
 

اخیرا گروهی از دادستان‌های فدرال پس از آنکه جفری اپستین سرمایه دار آمریکایی و از نزدیکان دونالد ترامپ متهم به قاچاق جنسی شد در بازرسی خانه متهم تصاویر مستهجنی از دختران جوانی که تنها ۱۴ سال بیشتر نداشتند، پیدا کردند.

1
جفری اپستین در سال ۲۰۰۸ به دلیل اتهامات مربوط به جرایم غیر اخلاقی و جنسی محکوم شده بود.
 
رسانه‎های آمریکایی روز شنبه گزارش دادند که اپستین در زندانی در نیویورک دست به خودکشی زده است و ماموران جسد بی جان او را پیدا کردند.
در حالی که برخی از کارشناسان از اختلاف موجود در آمار مربوط به سوء استفاده جنسی کودکان خبر می‌دهد، اما آمار‌ها نشان می‌دهد در مجموع تقریباً ۸ تا ۱۲ درصد کودکانی که در آمریکا زندگی می‌کنند، سوء استفاده جنسی را در زندگی خود تجربه کرده‎اند.
 
بخشی از مشکلاتی که مانع از رسیدن به آماری معتبر می‌شود تعریف‌های گوناگونی است که از " سوء استفاده جنسی کودکان " ارائه می‌شود.
بررسی تمامی تحقیقات که در آن‌ها ۶ مورد نظرسنجی مختلف از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۱ منتشر شده است نشان می‌دهد که در میان ۷ کودک دختر و ۲۵ کودک پسر یک نفر از آن‌ها تا قبل از رسیدن به سن ۱۸ سالگی مورد سوء استفاده جنسی قرار می‌گیرند.
 
نتایج تحقیقات نشان می‌دهد به طور کلی از هر ۱۰ کودک یک نفر در آمریکا مورد سوء استفاده جنسی قرار می‌گیرد.
در کنفرانسی که در خصوص پیشگیری کودک آزاری در آمریکا برگزار شده، ایالت " یوتا " در میان ۸ ایالتی است که رتبه هشتم در خصوص کودک آزاری و رتبه نخست در مورد سوء استفاده جنسی از کودکان را به خود اختصاص داد.
نتایج مطالعات نشان می‌دهد در ایالت یوتا در سال ۲۰۱۴، ۶۹۰۰ مورد کودک آزاری گزارش شده که در میان آن‌ها ۲۷ درصد مربوط به سوء استفاده جنسی از کودکان بوده که بالاترین میزان در هر ایالتی بوده است.
این در حالی است که ایالت یوتا در مقایسه با سایر ایالت‎های آمریکا قوانین سختگیرانه تری در مورد جرایم مربوط به سوء استفاده جنسی کودکان را تصویب کرده و اینگونه جرایم با شدت مورد پیگیری قرار می‌گیرد.
 

منبع : گاردین

انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.