جمعه, 22 آذر 1398 :: Friday, 13 December 2019
 
کد خبر: 68474

تکیه رسمی دبیر به صندلی ریاست در فدراسیون کشتی

تکیه رسمی دبیر به صندلی ریاست در فدراسیون کشتی
مراسم معارفه علیرضا دبیر رئیس جدید فدراسیون کشتی صبح امروز با حضور رئیس دفتر امور مشترک فدراسیون‌های وزارت ورزش برگزار شد.
پایگاه خبری ریشه

مراسم تودیع و معارفه علیرضا دبیر رئیس جدید فدراسیون کشتی صبح امروز (دوشنبه) در غیاب بهروز نعمتی سرپرست فدراسیون کشتی و با حضور علیرضا دبیر و سید محمد شروین اسبقیان رئیس دفتر امور مشترک فدراسیون‌های وزارت ورزش، عباس جدیدی نایب قهرمان المپیک و قهرمان جهان، غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد، برخی اعضای کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی، گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران، محمداسد مسجدی سرپرست دبیری فدراسیون، عبداله عزیزی رئیس هیات کشتی استان تهران، امیر توکلیان سرمربی تیم کشتی آزاد نوجوانان، بهروز یاری، مریم منظمی نایب رییس بانوان فدراسیون، اسرافیل دودانگه، حمید باوفا سرمربی کشتی فرنگی نوجوانان، هادی حبیبی سرپرست کشتی آزاد بزرگسالان، مهدی شربیانی سرپرست کشتی فرنگی نوجوانان، مسعود و میثم مصطفی جوکار، اسماعیل پلویی، مهدی شیرگیر، الله مراد زرینی، ابراهیم خیرالله زاده، حبیب الله اخلاقی و جمعی از اهالی کشتی برگزار شد و دبیر به صورت رسمی کار خود را در فدراسیون آغاز خواهد کرد.

علیرضا دبیر، در مراسم تودیع و معارفه اش گفت: بعد از پانزده سال به خانه کشتی برگشتم، آمده ام تا کار کنم و همه باید کنار هم باشیم برای همین سه نفر از روسای هیات‌ها که استعفا دادند را استعفاهایشان را پاره کردم و گفتم همه چیز تمام شده و باید با هم برای موفقیت کشتی کار کنیم.

رئیس جدید فدراسیون کشتی ادامه داد: رسول خادم برای کشتی زحمات بسیاری کشید که هیچ کسی نمی‌تواند منکر آن شود. به جرات می‌توان گفت اگر ۴ کشتی گیر بی نظر در تاریخ باشند عباس جدیدی و رسول خادم هستند. از حمید بنی تمیم برای زحماتی که در این مدت کشید تشکر می‌کنم و همچنین جا دارد از بهروز نعمتی که با برگزاری انتخابات کار بزرگی انجام داد هم تشکر کنم.

وی با حمایت از کادر فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی تاکید کرد: محمد بنا و غلامرضا محمدی باید محکم به کارشان ادامه بدهند ما بهتر از این ها را نداریم.

دبیر درباره اینکه گفته می‌شود وی تعدادی از اعضای فدراسیون کشتی را کنار خواهد گذاشت گفت: چنین موضوعی صحت ندارد، ما قرار است با همه کار کنیم مگر اینکه آنها خودشان نخواهند.

عباس جدیدی قهرمان جهان و عنواندار المپیک نیز در مراسم معارفه رئیس جدید فدراسیون کشتی اظهار داشت: دبیر یکی از قهرمانان شناسنامه دارد در کشتی است و امیدوارم در کار خود موفق باشد.

وی با بیان اینکه باید الگوی ما شهدا باشند تصریح کرد: شهدا برای عزت و عظمت این کشور از جان خود گذشتند. ما در این کشور موانع بسیاری را از سر راه برداشتیم و هم اکنون نیز با وحدت و همدلی باید برای موفقیت تلاش کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.