• افزایش ناآرامی در عراق؛ نتیجه سفر مقامات آمریکا

    افزایش ناآرامی در عراق؛ نتیجه سفر مقامات آمریکا

    پس از سفرهای اخیر دو مقام عالی رتبه آمریکا به عراق شاهد شدت پیدا کردن ناآرامی‌ها در عراق و حمله به کنسولگری ایران در نجف بودیم که قطعاً یکی دیگر از قطعات پازل توطئه آمریکا و متحدان منطقه‌ای آن در راستای تخریب روابط میان ایران و عراق بود.
شنبه, 16 آذر 1398 :: Saturday, 7 December 2019
 
کد خبر: 68389

نرخ خودکشی زندانیان در زندان‌های آمریکا به سطح هشدار رسید

نرخ خودکشی زندانیان در زندان‌های آمریکا به سطح هشدار رسید
افزایش یافتن نرخ خودکشی در سیستم زندان‌های آمریکا باعث شد تا فعالان در خصوص رفتار پلیس با زندانیان این کشور ابراز نگرانی کنند.
پایگاه خبری ریشه
بر اساس داده‌های اخیر وزارت دادگستری آمریکا، ۳۷۲ مورد خودکشی در میان ۳ هزار نفر از زندانیان فدرال در سال ۲۰۱۴ رخ داده است.
 
این آمار از خودکشی در زندان‌های فدرال ۲.۵ مورد بیشتر در نرخ خودکشی در زندان‌های دولتی آمریکا و ۳.۵ مورد بیشتر از موارد گزارش شده خودکشی در داخل جامعه این کشور است.
تایج تحقیقات نشان می‌دهد از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ بیش از ۳۰۰ مورد خودکشی در زندان‌های محلی آمریکا گزارش شده است.
بسیاری از پرونده‌های زندانیان آمریکا با خودسوزی و اقدام به خودکشی در اتباط است. طی ۵ سال گذشته در میان ۴۰۰ مورد پرونده زندانیان ۴۰ درصد به اقدام برای خودکشی مربوط می‌شوند.
از آغاز سال جدید میلادی در ایالت پنسیلواینا، تا کنون ۷۷ زندانی اقدام به خودکشی کرده‎اند، اما دولت آمریکل تنها جزئیات بخشی از موارد خودکشی را گزارش می‌شود.
زندان

 

 
طی ۲ سال گذشته در هر سال، ۱۵ زندانی اقدام به خودکشی کردند و این آمار طی ۲ دهه اخیر در پنسیلوانیا بدترین سوابق به شمار می‌آید.
همچنان ۶۶ مورد مرگ زندانیان در زندان پنسیلوانیا وجود دارد که جزئیاتی از آن‌ها منتشر نشده است.

ه گفته کارشناسان، مرگ و میر‌هایی که عمدتاً در زندان‌های آمریکا رخ می‌دهد قابل پیشگیری است. برخی از زندانیان باید در بیمارستان‌های روانپزشکی بستری شوند و از برخی از خودکشی‌ها هم می‌توان از طریق راهنمایی و مشاوره جلوگیری کرد.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.