يكشنبه, 3 شهريور 1398 :: Sunday, 25 August 2019
  • روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    یکی از مصادیق برائت از مشرکین که در پیام مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته بود، به‌معنی نهیب امت اسلامی بر سر رژیم کودک‌کش صهیونیست و پشتیبانان و کمک‌کنندگان آن است. رژیم غاصب و ظالم صهیونیستی در کودک‌کشی، تبحر زیادی دارد و در طول حیات ننگین و نامشروع این رژیم سرطانی، هزاران کودک مظلوم فلسطینی به دست جلادان غاصب صهیونیست کشته شده‌اند.
 
کد خبر: 68372

ورود مدعی العموم به تخریب مدارس تازه تاسیس در پی وقوع زلزله مسجد سلیمان

ورود مدعی العموم به تخریب مدارس تازه تاسیس در پی وقوع زلزله مسجد سلیمان
در پی وقوع زلزله اخیر مسجد سلیمان، مدعی العموم با ورود به موضوع تخریب برخی از مدارس تازه تاسیس دستورات قضایی لازم برای تشکیل پرونده را صادر کرد.
پایگاه خبری ریشه
اسکندری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان مسجد سلیمان در بازدید از مدارس این شهرستان که براثر زلزله اخیر تخریب شده‌اند، با ورود به این موضوع دستورات قضایی لازم را به منظور تشکیل پرونده در مورد هر یک از مدارس صادر کرد.
وی با اشاره به تخریب برخی از مدارس عنوان کرد: در این راستا ارزیابی از خسارات تخریب از سوی مدیرکل نوسازی مدارس انجام شده است.
دادستان مسجد سلیمان تصریح کرد: برخی از مدارس تازه تاسیس آسیب جدی دیده است که نیاز به مقاوم سازی و حتی تخریب دارد که دستورات لازم به آموزش و پرورش برای تهیه مستندات اعم از عکس، گزارش و برآورد خسارت ارائه شده است تا با ورود دستگاه قضایی اقدامات لازم انجام شود.

گفتنی است، روز دوشنبه ۱۷ تیرماه زلزله ۵/۷ ریشتری مسجد سلیمان در استان خوزستان را به لرزه در آورد.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.