دوشنبه, 16 تير 1399 :: Monday, 6 July 2020
 
کد خبر: 68258

پروژه اتصال کارت سوخت به کارت بانکی متوقف شد

پروژه اتصال کارت سوخت به کارت بانکی متوقف شد
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: در شرایط حال حاضر اتصال کارت بانکی به کارت سوخت در اولویت‌های ما قرار ندارد و برای تمام متقاضیان، کارت سوخت صادر خواهد شد.
پایگاه خبری ریشه
فاطمه کاهی در خصوص پروژه اتصال کارت بانکی به کارت سوخت گفت: این پروژه هم اکنون منتفی است و کسانی که متقاضی درخواست اتصال کارت سوخت به کارت بانکی بودند برایشان کارت سوخت مجدد صادر می‌شود.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون پروژه کارت بانکی در اولویت‌های ما نیست، بیان کرد: تیم کاملی با همکاری همه سازمان‌ها در قضیه صدور کارت سوخت جدید فعالیت می‌کنند تا این موضوع حل شود و به تاریخ تعیین شده برای استفاده از کارت سوخت در جایگاه‌ها برسد.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی عنوان کرد: اطلاعات تکمیلی این موضوع طی روز‌های آینده منتشر خواهد شد.

 
کاهی با اشاره به اینکه متقاضیان کارت سوخت نیازی به مراجعه به دفاتر پلیس +۱۰ برای درخواست کارت المثنی ندارند، گفت: در سایت این شرکت اطلاع رسانی شده که افرادی که توسط سایت دولت همراه ثبت نام کرده اند نیازی به ارائه درخواست المثنی ندارند.

 

پروژه اتصال کارت سوخت به کارت بانکی موضوعی است که از آذرماه سال گذشته و با ثبت نام مالکان وسایل نقلیه‌ای که به هر دلیل کارت سوخت ندارند آغاز شد.

در این دوران برای سهولت متقاضیان علاوه بر ثبت نام کارت سوخت امکان اتصال کارت بانکی به کارت سوخت نیز تعریف شد که این روش بیش از دیگر روش‌ها مورد استقبال قرار گرفت.

طبق اعلام بیژن زنگنه وزیر نفت تنها در آذر ماه درخواست صدور حدود ۳ میلیون کارت سوخت مجدد یا اتصال کارت بانکی به کارت سوخت ثبت شده بود.

گفتنی است، در کنار ثبت نام امکان ویرایش اطلاعات به صورت دائمی نیز فراهم شده بود تا در صورت لزوم مانند اتمام تاریخ انقضای کارت بانکی، تصمیم به تغییر کارت بانکی به عنوان کارت سوخت و موارد مشابه امکان جایگزینی کارت دیگری وجود داشته باشد.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.