شنبه, 16 آذر 1398 :: Saturday, 7 December 2019
 
کد خبر: 68131

نماینده اصفهان سوقصد به جانش را تکذیب کرد

نماینده اصفهان سوقصد به جانش را تکذیب کرد
نماینده مردم اصفهان در مجلس با اشاره به اخبار منتشره مبنی بر سوءقصد به وی اظهار داشت:به هیچ وجه مسئله سوء قصد به بنده مطرح نبوده چرا که اگر کسی بخواهد به بنده سوءقصد کند باید خودم را مورد هدف قرار دهد.
پایگاه خبری ریشه
حجت‌الاسلام احمد سالک در حاشیه جلسه علنی امروز دوشنبه با اشاره به اخبار منتشره مبنی بر سوءقصد به وی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این خبر جوسازی است و چنین مسئله‌ای به هیچ وجه مطرح نبوده است.
وی با بیان اینکه البته سینه ما آماج گلوله‌های منافقین است ،تاکید کرد: این نوع شایعاتی که شب گذشته در این رابطه پخش شد واقعیت ندارد.
نماینده مردم اصفهان در مجلس بیان داشت: قضیه از این قرار بود که بنده برای مصاحبه تلویزیونی به صداوسیما  دعوت شده بودم . درست زمانی که در محل مصاحبه رفتم یک مرتبه صدای دو شلیک را شنیدم که مجری برنامه چند بار جابه جا شد و گفت که گویا اتفاقی افتاده است. در نتیجه ذهن بنده به این سمت و سو رفت که ممکن است برای محافظم اتفاقی افتاده باشد که بلافاصله بنده پایین آمدم تا ببینم قضیه از چه قرار است.
سالک ادامه داد: قضیه از این قرار بود که دو موتورسوار با دو سرنشین در صحنه بودند و طبق شواهد عینی به محافظ بنده که در ماشین نشسته بود حمله کردند و از آنجایی که کیف بنده هم در ماشین بود، محافظم تصور کرده بود که آنان می‌خواهند کیفم را مورد سرقت قرار دهند و به همین دلیل اسلحه کشید و احتمالا به خودش تیر زده است و مصدوم شده است.
 
این نماینده مجلس تاکید کرد: گویا در جریان این حمله محافظ بنده از خودرو خارج شده و آن سارقان را تا سر چهارراهی تحت تعقیب قرار داد و در آنجا هم یک تیر هوایی شلیک کرده است . محافظ بنده در جریان این تعقیقب و گریز یک مرتبه بر زمین می افتد و در اینجا متوجه می‌شود که مجروح شده است.
وی اظهارداشت: در جریان این حمله بلافاصله حراست مجلس و ماموران نیروی انتظامی در صحنه حادثه حاضر شدند و با شاهدان عینی صحبت کردند که تا این لحظه جمع بندی آنان این است که موضوع سرقت بوده است.
سالک بیان داشت: در حال حاضر محافظ بنده در بیمارستان امام خمینی بستری شده است و خوشبختانه به وی صدمه جدی وارد نشده است.
این نماینده مجلس افزود: بنده مجددا عنوان می‌کنم که این افراد احتمالا به دنبال کیف بنده و دیگر چیز‌هایی بودند که در ماشینم وجود داشت، اما به هیچ وجه مسئله سوء قصد به بنده مطرح نبوده چرا که اگر کسی بخواهد به بنده سوءقصد کند باید خودم را مورد هدف قرار دهد.
وی با اشاره به مصاحبه یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر اینکه نماینده اصفهان مورد سوء‌قصد قرار گرفته و محافظش هم مجروح شده است، گفت: بنده به صراحت می‌گویم که کسی به بنده سوءقصد نکرده است و این موضوع را تکذیب می‌کنم.
منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.