يكشنبه, 11 خرداد 1399 :: Sunday, 31 May 2020
 
کد خبر: 67674

نماینده جنبش جهاد اسلامی: دنیا بداند مردم فلسطین باقی هستند و به راه خود ادامه می‌دهند

نماینده جنبش جهاد اسلامی: دنیا بداند مردم فلسطین باقی هستند و به راه خود ادامه می‌دهند
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: کنفرانس منامه بخشی از طرح آمریکایی معامله قرن بود اما همه مردم دنیا بدانند مردم فلسطین باقی هستند و به راه خود ادامه می‌دهند و حتماً یک روز اشغالگران را از این سرزمین اسلامی اخراج خواهند کرد.
پایگاه خبری ریشه
ناصر ابوشریف ، با بیان اینکه برگزاری کنفرانس منامه بحرین، تلاشی مجدد برای حذف مسئله فلسطین بود، اظهار کرد: آنها همواره دنبال ورود به مسئله فلسطین اما از راه‌های غیر صحیح و غیر واقعی بوده‌اند.
وی با تاکید براینکه مردم فلسطین فقیر نیستند، افزود: فلسطینیان محتاج تغییر شرایط اقتصادی‌شان توسط دیگران نیستند بلکه اگر به آن‌ها اجازه داده شود و زمینه برایشان فراهم شود، می‌خواهند روی پای خود بایستند.
نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه مردم فلسطین خواهان آزادی و استقلال هستند، گفت: مردم فلسطین حق تعیین سرنوشت خود را می‌خواهند، آن‌ها خواستار رهایی از این اشغالگری که صهیونیست‌ها با همکاری آمریکا علیه شان انجام می‌دهند، هستند.
ابوشریف با بیان اینکه برگزاری کنفرانس منامه در بحرین راه اشتباهی برای حذف مسئله فلسطین است، تصریح کرد: این کنفرانس بخشی از طرح آمریکایی معامله قرن بود اما همه مردم دنیا بدانند مردم فلسطین باقی هستند و به راه خود ادامه می‌دهند و حتما  یک روز اشغالگران را از این سرزمین اسلامی اخراج خواهند کرد.
منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.