دوشنبه, 31 خرداد 1400 :: Monday, 21 June 2021
 
کد خبر: 67425

مدیرعامل موفق نفت سپاهان تغییر کرد

مدیرعامل موفق نفت سپاهان تغییر کرد
نفت سپاهان در پایان سال ۹۴ میزان فروش ۱۲۰۰ میلیارد تومانی را ثبت کرده بود که این رقم در سال ۹۷ به ۳,۰۰۰ میلیارد تومان افزایش یافت.
پایگاه خبری ریشه

محمد ابراهیمی مدیر عامل شرکت نفت سپاهان در حالی از این مجموعه جدا می شود که در سال ۹۴ این شرکت را با سود ۱۱۵ میلیارد تومانی تحویل گرفت و پس از حدود دو سال و نیم فعالیت این شرکت را با سود خالص ۱۰۰۰ میلیارد تومانی تحویل عباس بنی شریف می‌دهد.

محمد ابراهیمی مدیر عامل خوشنام شرکت نفت سپاهان از بزرگترین زیرمجموعه‌های صندوق بازنشستگی کارکنان نفت در حالی فردا از این مجموعه جدا می شود که در سال ۹۴ این شرکت را با سود ۱۱۵ میلیارد تومانی تحویل گرفت و پس از حدود دو سال و نیم فعالیت این شرکت را با سود خالص ۱۰۰۰ میلیارد تومانی تحویل عباس بنی شریف مدیر عامل جدید این مجموعه می‌دهد.

وی در حالی سکان هدایت نفت سپاهان را به ارزش بازار ۴,۷۵۰ میلیارد تومان به مدیر عامل جدید می سپارد که در سال ۹۵ این شرکت بورسی را به ارزش ۷۸۰ میلیارد تومان تحویل گرفته بود.

گفتنی است، نفت سپاهان در پایان سال ۹۴ میزان فروش ۱۲۰۰ میلیارد تومانی را ثبت کرده بود که این رقم در سال ۹۷ به ۳,۰۰۰ میلیارد تومان افزایش یافت.

نفت سپاهان با عملکردی قابل قبول طی ۳۰ ماه گذشته توانسته بود بیشترین میزان رشد سودآوری را در میان دیگر تولیدکنندگان شرکت‌های روانکار بدست آورد.

منبع: مشرق نیوز
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.