سه شنبه, 25 تير 1398 :: Tuesday, 16 July 2019
  • ننگ بشری با برده داری نوین

    ننگ بشری با برده داری نوین

    برده داری با الغای صورت گرفته در قرن 19 از بین نرفت. برده داری امروزه همچنان ادامه داشته و افراد مختلفی را در تمام کشورهای جهان، مورد آسیب قرار می دهد.
 
کد خبر: 67350

معروف به دلیل اشتباه سایت فدراسیون جهانی خبر صعود ایران را اعلام کرد

معروف به دلیل اشتباه سایت فدراسیون جهانی خبر صعود ایران را اعلام کرد
سعید رضایی مربی تیم ملی والیبال گفت: سعید معروف به دلیل خبری که در سایت فدراسیون جهانی منتشر شده بود آن صحبت‌ها را انجام داد.
پایگاه خبری ریشه

سعید رضایی در خصوص اینکه سعید معروف پس از بازی با فرانسه گفته بود که تیم ملی به مرحله نهایی رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال صعود کرده است، اظهار داشت: سعید به دلیل خبری که در سایت فدراسیون جهانی منتشر شده بود آن صحبت‌ها را انجام داد. کولاکوویچ هم پس از نشست خبری به من گفت که نمی‌دانسته  سعید به فارسی چه چیزی را گفته است. به نظر من این موضوع یک سو تفاهم بود.

وی در مورد اینکه بازیکنان تیم ملی قبل از بازی با فرانسه می‌دانستند به مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال صعود نکرده‌اند، گفت: بازیکنان می‌دانستند که هنوز صعود نکرده‌ایم و به برد مقابل فرانسه احتیاج داریم. البته شاید یک یا دو نفر از بازیکنان جور دیگری فکر می‌کردند.

مربی تیم ملی والیبال در خصوص اینکه چرا با ترکیب اصلی مقابل فرانسه بازی نکردیم، گفت: به هر حال این نظر سرمربی است و او تشخیص داد که با آن ترکیب به مصاف فرانسه برویم.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.