• واقعیت یا بهانه تجار برای کاهش کنترل‌ها!؟

  واقعیت یا بهانه تجار برای کاهش کنترل‌ها!؟

  رئیس سندیکای تولیدکنندگان مواد شیمیایی، دارویی و بسته‌بندی دارویی سهم قاچاق معکوس را از کل بازار دارو در حدود سه درصد اعلام کرد و گفت: پشت پرده مطرح شدن قاچاق معکوس دارو این است که کنترل حوزه ارزی بر واردات دارو و سایر مولفه‌ها از جمله تولید دارو تحت لیسانس شرکت‌های خارجی کاهش یابد.
چهارشنبه, 24 مهر 1398 :: Wednesday, 16 October 2019
 • ترامپ: بگذارید اسد با ترکیه بجنگد

  ترامپ: بگذارید اسد با ترکیه بجنگد

  رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد کشورش حاضر نیست برای دفاع از «سرزمین دشمن» بجنگد و دولت سوریه باید برای دفاع از کُردها و خاک خود با ترکیه بجنگد.
 
کد خبر: 67120

ماجرای «دزد سنگی»

ماجرای «دزد سنگی»
متهم 30 ساله که گویی به «دزد سنگی» معروف است و با گذاشتن آجر و سنگ، به چرخ خودروها دستبرد می زد برای تحقیقات بیشتر در اختیار نیروهای کلانتری مذکور قرار گرفت.
پایگاه خبری ریشه

دزد 30 ساله ای که با گذاشتن سنگ و آجر زیر چرخ خودروهای پارک شده در مشهد، همه چرخ ها را به سرقت می برد، در یک عملیات هماهنگ پلیسی و با صدور دستور قضایی دستگیر شد. ماجرای این سرقت ها که پرونده آن در ناحیه 2 قضایی مشهد مورد رسیدگی قرار گرفته است از آن جا آغاز شد که از چند ماه قبل سرقت قطعات و لوازم خودرو در برخی مناطق شهر گزارش شد.
بررسی های پلیس بیانگر آن بود که سارقی با گذاشتن سنگ و آجر در زیر خودروها، چرخ ها را سرقت می کند و مال باختگان با صحنه ای مواجه می شوند که خودروی آن ها روی چند قطعه سنگ و آجر سوار است.

 

با توجه به اهمیت موضوع و صدور دستوراتی از سوی سرپرست ناحیه 2 قضایی مشهد، عملیات نیروهای تجسس کلانتری شفای مشهد در این باره آغاز شد. بررسی های مقدماتی در پوشش گشت های نامحسوس و تعقیب و مراقبت های شبانه در محل های احتمالی تردد سارقان ادامه یافت تا این که نیروهای کلانتری چند روز قبل جوان 30 ساله ای را به دام انداختند که مشغول بازکردن چرخ یک خودرو بود. او که با مشاهده نیروهای گشت پا به فرار گذاشته بود، داخل کوچه پس کوچه ها می دوید تا این گونه از چنگ قانون فرار کند ولی نیروهای انتظامی با استفاده از قانون به کارگیری سلاح، هشت تیر هوایی شلیک کردند که صدای هولناک گلوله ها ، بالاخره دزد فراری را زمین‌گیر کرد. گزارش خراسان حاکی است، این متهم که خود را اهل یکی از شهرهای خراسان رضوی معرفی می کرد در بازجویی های تخصصی که به دستور سرهنگ نوروزی (رئیس کلانتری شفا) صورت گرفت، مدعی شد جا ومکانی ندارد و از حدود شش ماه قبل به مشهد آمده و در نقاط مختلف شهر اقدام به سرقت قطعات خودرو می کند.

 

این متهم 30 ساله که گویی به «دزد سنگی» معروف است و با گذاشتن آجر و سنگ، به چرخ خودروها دستبرد می زد برای تحقیقات بیشتر در اختیار نیروهای کلانتری مذکور قرار گرفت.

 

منبع: خراسان

انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.