• افزایش ناآرامی در عراق؛ نتیجه سفر مقامات آمریکا

    افزایش ناآرامی در عراق؛ نتیجه سفر مقامات آمریکا

    پس از سفرهای اخیر دو مقام عالی رتبه آمریکا به عراق شاهد شدت پیدا کردن ناآرامی‌ها در عراق و حمله به کنسولگری ایران در نجف بودیم که قطعاً یکی دیگر از قطعات پازل توطئه آمریکا و متحدان منطقه‌ای آن در راستای تخریب روابط میان ایران و عراق بود.
يكشنبه, 17 آذر 1398 :: Sunday, 8 December 2019
 
کد خبر: 66892

آزار جنسی کودکان در پایگاه‎های نظامی آمریکا

آزار جنسی کودکان در پایگاه‎های نظامی آمریکا
تحقیقات خبرگزاری آسوشیتدپرس در طی یک دهه نشان می‌دهد در حدود ۷۰۰ مورد آزار جنسی کودکان در پایگاه‎های نظامی آمریکا گزارش شده است.  
پایگاه خبری ریشه
آگوست ماه گذشته کنگره آمریکا به وزارت دفاع این کشور دستور داد تا اتهامات مربوط به آزار جنسی در میان ده‎ها هزار نفر از فرزندان نظامیان که در پایگاه‌های آمریکا در سراسر جهان تحصیل و زندگی می‌کردند را مورد بازنگری و اصلاح قرار دهد.
پرونده آزار جنسی  کودکان در پایگاه هوایی "کادینا" در ماه فوریه آغاز شد؛ ۶ ماه پس از آنکه رئیس جمهور آمریکا این اصلاحات را امضا کرد.
چندین دهه است که در پایگاه‌های نظامی آمریکا فرزندان آنان مورد آزار جنسی قرار می‌گیرند. تحقیقات مستند آسوشیتدپرس در طی یک دهه نشان می‌دهد در حدود ۷۰۰ مورد آزار جنسی کودکان گزارش شده است.
قوانین جدید کنگره خواستار اصلاحات در سراسر سیستم نظامی پنتاگون شده ست. مدارسی که کودکان نظامیان آمریکا در آنجا تحصیل می‌کنند باید امنیت بیشتری را برای حافظت از دانش آموزان ایجاد کنند.
نیروی دریایی آمریکا در حال به روز رسانی دستور العمل‌های خود که شامل پروتکل‌هایی است که رفتار جنسی مشکل‎زا را در کودکان و نوجوانان شامل می‌شود و انتظار می‌رود تا پایان سال منتشر شود، است.
بیش از ۷ هزار دانش آموز در پایگاه‌های نظامی آمریکا در آسیا و اروپا در حال تحصیل هستند. تغییرات با جزئیات دقیق‌تر برای سیستم آموزشی که تحت نظر پنتاگون اداره می‌شود در نظر گرفته شد.
حدود ۴ هزار دانش آموز در ۷ مدرسه در پایگاه نظامی کادینا حضور دارند. همانند بسیاری از مدارس در پایگاه‌های نظامی آمریکا، این پایگاه هم با موضوع آزار جنسی دست و پنجه نرم می‌کند. در سال ۲۰۱۴ چندین دانش آموز دبیرستان مورد آزار جنسی قرار گرفتند.
گزارش‌های اخیر از آزار جنسی کودکان در دست بررسی قرار دارد. آسوشیتد پرس در مصاحبه با مادران ۲ کودک دختر که قربانی آزار جنسی در مدارس پایگاه نظامی آمریکا هستند گفته است محققان به روز رسانی پرونده‌ها را پس از آنکه ۱۰ کودک مورد آزار جنسی قرار گرفتند متوقف کردند.
منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.