شنبه, 2 شهريور 1398 :: Saturday, 24 August 2019
  • روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    یکی از مصادیق برائت از مشرکین که در پیام مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته بود، به‌معنی نهیب امت اسلامی بر سر رژیم کودک‌کش صهیونیست و پشتیبانان و کمک‌کنندگان آن است. رژیم غاصب و ظالم صهیونیستی در کودک‌کشی، تبحر زیادی دارد و در طول حیات ننگین و نامشروع این رژیم سرطانی، هزاران کودک مظلوم فلسطینی به دست جلادان غاصب صهیونیست کشته شده‌اند.
 
کد خبر: 66695

دختری که از 8 سالگی مقابل ظلم وستم اسرائیل ایستاد

عهد تمیمی، فعال فلسطینی، در اعتراض به اشغال اسرائیل بزرگ شد. وقتی هشت‌ساله بود، در اولین گردهمایی خود شرکت کرد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ریشه

 عهد تمیمی، یک نماد مقاومت فلسطینی در سن ۱۸ سالگی، در گفتگو با  راشاتودی گفت بر این باور است که فلسطینی‌ها جوان مثل او، آینده مبارزه با اسرائیل هستند. در حالی که او امیدوار است از شهرت جهانی خود برای پیشبرد نهضت فلسطین استفاده کند، بسیاری دیگر در گام‌های خود در بازگشت به خانه در فلسطین هستند.

1.jpg

عهد تمیمی ایده حل مناقشه فلسطین و اسرائیل از طریق مذاکره را رد می‌کند. او می‌گوید که خانواده وی در دستان اسرائیل زیاد رنج برده‌اند. پدر تمیمیدر زمانی دستگیر شد که او سه سال داشت و در حالی که پدرش اغلب در زندان های رژیم صهیونیستی به سر می برد عهد رشد کرد. پدر عهد حتی یک‌بار در زدان به کما رفت.

او می‌گوید: «من اولین بار وقتی هشت سالم بود خودم را با مبارزه ثابت کردم بااینکه که در آن زمان خیلی می‌ترسیدم اما هرچه بیشتر در تظاهرات شرکت کردم، کم‌تر می‌ترسیدم». عهد تمیمی معتقد است تنها راه رهایی از اشغالگران مقاومت مردمی و رویارویی با آن‌ها به هر نحو ممکن است.
منبع: RT Sputnik
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.