سه شنبه, 26 شهريور 1398 :: Tuesday, 17 September 2019
 
کد خبر: 66307

حضور آیت الله رئیسی در راهپیمایی روز قدس

حضور آیت الله رئیسی در راهپیمایی روز قدس
  آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه همراه تعدادى از مسئولان عالى قضایى به استان خراسان جنوبی سفر کرد.  
پایگاه خبری ریشه

آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه همراه تعدادى از مسئولان عالى قضایى به استان خراسان جنوبی سفر کرد.

آیت الله رئیسی2

 

آیت الله رئیسی در جمع راهپیمایان روز قدس: معامله قرن تبدیل به مقاومت قرن خواهد شد

آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه در حاشیه راهپیمایی روز قدس در بیرجند در جمع خبرنگاران در رابطه با پیام حضور مردم در این راهپیمایی اظهار کرد: خود این اجتماع عظیم پیام است، این اراده‌هاى پولادین و با این حضور بسیار گسترده مردم به ویژه جوانان و نوجوانان هم پیام به دوستداران انقلاب اسلامى و جبهه انقلاب اسلامى در دنیا و هم پیام حتمیت آزادى قدس شریف را به همراه دارد.

وی با اشاره به پیام این حضور براى دشمنان و استکبار جهانى و رژیم غاصب صهیونیستی گفت: اراده پولادین ملت به پشتوانه پروردگار متعال آن است که نابودى ظلم حتمى است و انشاءالله حاکمیت اراده الهى هم حتمى است، لذا ما این وعده الهى را برای آزادی قدس شریف، وعده حتمى می‌بینیم.

رئیس قوه قضاییه با اشاره به اینکه معامله قرن تبدیل به مقاومت قرن خواهد شد، بیان داشت: این را حتمى بدانید و با این اجتماع با شکوه و این بصیرتى که در امت اسلامى هست معامله قرن تبدیل به مقاومت قرن خواهد شد.

رئیس قوه قضاییه به جمع عظیم راهپیمایان روز قدس پیوست

2134678_130.jpeg

آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه که به منظور بررسی مشکلات و مسائل قضایی استان خراسان جنوبی از صبح امروز به بیرجند سفر کرده است، لحظاتی پیش به جمع عظیم راهپیمانان روز قدس پیوست.

اعزام تیم ۱۰ نفره به استان خراسان جنوبی برای بررسی مشکلات قضایی و اداری/ تا جایى که در توانمان باشد در جهت رفع مشکلات و گره‌ها تلاش می‌کنیم

آیت الله رئیسی در بدو ورود به استان خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امروز روز قدس است که نشاندهنده مقاومت و ایستادگى مردم مسلمان در مقابل استکبار جهانى می‌باشد، اظهار کرد: حضورمان در استان خراسان جنوبى براى بودن در کنار مردم پرتلاش، مخلص، ولایتمدار و صبور این استان و سر دادن فریاد علیه مستکبرین و حکومت غاصب اسرائیل و همراهى و همنوایى و همدلى با مردم مظلوم فلسطین و مردم منطقه است.

وی افزود: حضور در بین مردم براى امثال ما مسئولین بسیار مغتنم است، خصوصا در کنار این حضور رسیدگى به وضعیت مسائل قضایى و ادارى در استان خراسان جنوبى نیز صورت خواهد گرفت.

آیت الله رئیسی با اشاره به اینکه از یک هفته قبل یک تیم ١٠ نفره را به این استان براى بررسى مشکلات قضایى و ادارى اعزام کردیم، ادامه داد: همکاران کارشان را آماده کردند و در جلساتى که امروز هم در جمع مسئولان قضایى، هم در جمع قضات و همکاران از سازمان‌هاى وابسته به قوه قضاییه و هم در شوراى ادارى این استان برگزار می‌شود، آنچه دوستان بررسى کردند را مرور خواهیم کرد و تا جایى که در توانمان باشد در جهت رفع مشکلات و گره‌ها تلاش می‌کنیم.

رئیس قوه قضاییه افزود: به برکت انقلاب شکوهنمد اسلامى گام‌هاى بلندى در استان خراسان جنوبی در جهت توسعه و رفع تنگنا‌ها برداشته شده، لیکن علىرغم همه تلاش‌هایى که تاکنون در این چهل سال بعد از پیروزى انقلاب صورت گرفته، کار براى انجام در این استان فراوان وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: انشاءالله در کنار همه دولتمردان و مسئولان و استاندار، ما هم در معیت نماینده مقام معظم رهبرى در استان بتوانیم آن چه وظیفه مان هست، انجام دهیم.

رئیس قوه قضاییه وارد بیرجند شد

2134308_540.jpg

لحظاتى پیش آیت الله رئیسى رئیس قوه قضاییه همراه تعدادى از مسئولان عالى قضایى به منظور بررسى مسائل قضایى و دیدار با مسئولان، قضات و کارکنان دادگسترى استان خراسان جنوبى وارد فرودگاه بیرجند شد.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.