چهارشنبه, 29 خرداد 1398 :: Wednesday, 19 June 2019
  • فرصت ۶۰ روزه در سراشیبی

    فرصت ۶۰ روزه در سراشیبی

    از آن فرصت ۶۰ روزه‌ای که ایران به کشورهای باقی مانده در برجام خصوصاً تروئیکای اروپایی (آلمان، فرانسه، انگلیس) داده بود، حدود ۳۵ روز گذشته و تنها ۲۵ روز باقی مانده است. این در حالی است که در این مدت، اروپایی‌ها بجای اقدام عملی و ملموس در جهت انتفاع اقتصادی ایران از برجام، همچون یک سال گذشته، صرفا حرف درمانی و لفاظی کرده‌اند.  
 
کد خبر: 66098

هیچ گونه جرایم خشنی در شهر تهران نداشته ایم

هیچ گونه جرایم خشنی در شهر تهران نداشته ایم
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت:دستگیری سارقان و کشف اموال مسروقه توسط پلیس انجام می‌گیرد، اما تیم بازرسی تشکیل داده ایم تا هرچه سریعتر اموال مکشوفه به دست مالباخته‌ها برسد.  
پایگاه خبری ریشه

سردار کیوان ظهیری اظهار داشت:دستگیری مالخر‌ها یکی از فعالیت‌های گسترده‌ای است که پلیس پیشگیری در جریان طرح‌های رعد در دستور کار خود قرار داده است به طوری که در جریان طرح ۲۵ رعد پلیس پیشگیری بیش از ۱۸ مالخر را شناسایی و دستگیر کردیم.

وی در ادامه افزود:رسیدن اموال مسروقی به دست صاحبانشان یکی از دغدغه‌های اصلی پلیس پیشگیری است و به همین منظور در پلیس پیشگیری تیم بازرسی گذاشتم تا به فوریت اموال کشف شده را با شناسایی صاحبانشان برگردانند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت:خوشبختانه هیچ گونه جرایم خشنی در شهر تهران نداشته ایم، اما در زمینه جرایم خرد که همیشه و همه جا هست باید اشاره کنم با تلاش شبانه روزی همکارانم بروز جرایم خرد نیز کنترل شده است.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.