يكشنبه, 3 شهريور 1398 :: Sunday, 25 August 2019
  • روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    روایتی از کودک‌کشی‌‌های رژیم صهیونیستی

    یکی از مصادیق برائت از مشرکین که در پیام مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته بود، به‌معنی نهیب امت اسلامی بر سر رژیم کودک‌کش صهیونیست و پشتیبانان و کمک‌کنندگان آن است. رژیم غاصب و ظالم صهیونیستی در کودک‌کشی، تبحر زیادی دارد و در طول حیات ننگین و نامشروع این رژیم سرطانی، هزاران کودک مظلوم فلسطینی به دست جلادان غاصب صهیونیست کشته شده‌اند.
 
کد خبر: 65923

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس: ممنوعیت صادرات پیاز برداشته شد

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس: ممنوعیت صادرات پیاز برداشته شد
عضو کمیسیون «کشاورزی، آب و منابع طبیعی» از رفع ممنوعیت صادرات محصول پیاز از سوی وزرات صمت سخن گفت و ابراز امیدواری کرد با این تصمیم دیگر کشاورزان دچار زیان تولید پیاز در کشور نشوند چرا که اگر این اقدام صورت نمی‌گرفت قطعا کشاورزان ورشکست می‌شدند.
پایگاه خبری ریشه

ممنوعیت صادرات محصول پیاز از سوی وزرات صنعت، معدن و تجارت برداشته شد.

این موضوع را عباس پاپی‌زاده، عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی گفت و ابراز امیدواری کرد که با این تصمیم دیگر کشاورزان دچار ضرر و زیان تولید پیاز در کشور نشوند چرا که اگر این اقدام صورت نمی‌گرفت قطعا کشاورزان ورشکست می‌شدند.
وزرات صنعت، معدن و تجارت در نیمه فروردین سال ۹۸ اقدام به توقف صادرات پیاز به خارج از کشور کرد که این اقدام موجب انتقاداتی از سوی کارشناسان شد. در پی این اقدام و نظارت ضعیف دستگاه‌های اجرایی، قیمت پیاز در نوروز سال ۹۸ افزایش پیدا کرد.

پاپی‌زاده در همین زمینه تاکید دارد که مسئولین می‌توانستند پیش از وقوع این موضوع محصول پیاز تولید کشور را در انبار‌ها و سردخانه‌های کافی نگهداری کنند تا از این طریق جلوی هرگونه افزایش قیمت گرفته شود. این اقدام باعث شد تا بازار سیاه پیاز در روز‌های ابتدای سال ۹۸ شکل بگیرد.

این عضو کمیسیون کشاورزی تاکید کرد که عدد مد نظر ما برای قیمت پیاز ۲ هزار و ۵۰۰ تومان است تا کشاورزان از تولید این محصول سود لازم را به دست بیاورند.

 
 
اتونشر/ممنوعیت صادرات پیاز برداشته شد
منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.