• فرصت ۶۰ روزه در سراشیبی

  فرصت ۶۰ روزه در سراشیبی

  از آن فرصت ۶۰ روزه‌ای که ایران به کشورهای باقی مانده در برجام خصوصاً تروئیکای اروپایی (آلمان، فرانسه، انگلیس) داده بود، حدود ۳۵ روز گذشته و تنها ۲۵ روز باقی مانده است. این در حالی است که در این مدت، اروپایی‌ها بجای اقدام عملی و ملموس در جهت انتفاع اقتصادی ایران از برجام، همچون یک سال گذشته، صرفا حرف درمانی و لفاظی کرده‌اند.  
يكشنبه, 26 خرداد 1398 :: Sunday, 16 June 2019
 • آژیر خطر شیشه های کاخ سفید را می لرزاند

  آژیر خطر شیشه های کاخ سفید را می لرزاند

  وضع تحریم پتروشیمی آخرین حلقه از جنگ یا به عبارت بهتر تروریسم اقتصادی دولت ترامپ علیه جمهوری اسلامی ایران است. اقدامات مختلف واشنگتن برای به زانو درآوردن تهران چنان شتابزده است که گویی رئیس جمهوری آمریکا برای گریز از شکست، صبر و قرار از کف داده است.
 
کد خبر: 65719

۳۴ هزار واحد خسارت دیده لرستان ارزیابی شد؛ بازسازی یک ساله تمام واحدها

۳۴ هزار واحد خسارت دیده لرستان ارزیابی شد؛ بازسازی یک ساله تمام واحدها
رئیس ستاد هماهنگی بازسازی لرستان با بیان اینکه تاکنون ۳۴ هزار واحد خسارت دیده لرستان ارزیابی شده است، گفت: تمام واحدهای تخریبی در مدت یک سال تحویل مردم داده می‌شود.
پایگاه خبری ریشه

خرم‌آباد، رضاخواجه‌ای در جمع خبرنگاران این شهرستان با اشاره به اینکه تاکنون 34هزار واحد در استان لرستان ارزیابی خسارت شده است اظهارداشت: کار ثبت سامانه 29هزار پرونده نیز انجام شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون 14 هزار و 900 پرونده برای واحدهای خسارت دیده از سیل تشکیل شده است افزود: مالکانی که واحدهای آنها بر اثر سیل آسیب دیده است می‌توانند جهت تشکیل و تکمیل پرونده به ستادهای بازسازی معین در استان مراجعه کنند.

رئیس ستادهماهنگی بازسازی استان لرستان عنوان کرد: در بحث خسارت‌ها 4هزار و 400 پرونده به بانک‌های عامل معرفی شده و تاکنون نیز 650  پرونده با بانک‌های عامل عقد قرار داد شده است.

وی بیان کرد: تاکنون کار آوار برداری 700 واحد مسکونی استان انجام شده و عملیات پی‌کنی 300 واحد مسکونی نیز انجام گرفته است.

خواجه‌ای نقش مردم را در پیشبرد روند بازسازی واحدهای سیل‌زده استان لرستان بسیار موثر دانست و گفت: در بحث بازسازی موفقیت ما در گرو همکاری با مردم است و براساس برنامه ریزی انجام شده تمام واحدهای تخریبی در مدت یک سال تحویل مردم داده می‌شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.