چهارشنبه, 1 خرداد 1398 :: Wednesday, 22 May 2019
  • اینجا خلیج فارس است؛ نه خلیج خوک‌ها

    اینجا خلیج فارس است؛ نه خلیج خوک‌ها

    بپرسید از فرمانده وقت خودتان در سال ۲۰۱۱ که چه کسی را به ایران نزد من فرستاد و گفت آیا می‌شود به ما مهلت بدهید و از نفوذتان در عراق استفاده کنید تا این چند ماه سربازان ما مورد حمله مجاهدین عراق قرار نگیرند تا ما از عراق خارج شویم. شما یادتان رفته برای سربازانتان در درون تانک‌ها پوشک تهیه می‌کردید؛ امروز کشور ما را تهدید می‌کنید؟
 
کد خبر: 65614

اجرای طرح رمز دوم یک‌بار مصرف به تعویق افتاد

اجرای طرح رمز دوم یک‌بار مصرف به تعویق افتاد
قرار بود طرح رمز دوم یکبار مصرف و الزام به استفاده از آن از ابتدای خرداد ماه سال جاری اجرایی شود که گویا به دلایلی این طرح با تصمیم بانک مرکزی به تاخیر افتاده است.
پایگاه خبری ریشه

اجرای طرح رمز دوم یک‌بار مصرف از مدت‌ها پیش در دستور کار بانک مرکزی قرار گرفته بود و در مدت اخیر بانک‌ها برای آماده سازی زیرساخت‌های خود در تلاش بودند و قرار بود از اول خرداد ماه سال جاری این طرح اجرا و رمز‌های یکبار مصرف دوم ابطال شود.

این طور که پیداست اجرایی شدن این طرح به دلیل موانعی برای مدتی کوتاه به تاخیر افتاده که امکان دارد روش آن که با استفاده از اپلیکیشن‌های بانکی بود با تغییراتی همراه شود.

این مساله نیز به خاطر مشکلاتی است که اخیرا برای اپلیکیشن‌های موبایلی رخ داده و این امر باعث شده که بانک مرکزی به دنبال راه چاره‌ای برای حل این مشکل باشد.

با این تفاسیر نظام بانکی کشور تصمیم دارد تا روش جایگزینی را به جای اپلیکیشن‌های بانکی در نظر بگیرد که احتمالا یکی از روش‌های جایگزین استفاده از پیامک است.

منبع: خبرگزاری میزان
انتهای پیام

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.